(bkz: rahim enfeksiyonu)
Dünyada bu tip şeylerin hiç yaşanmadığını farz ediyorum...
(bkz: sulanmak)
(bkz: sulandım).
Ay icim bi hos oldu.
eğer renksiz ve hoş kokulu ise normaldir kuru olması anormal . ancak rengi sarı yeşil kokusu berbatsa tedavi olmalısınız .
Bilmediğim ve merak etmediğim olaydır.

Tanımınız yoksa rica ediyorum buraya entry girmeyin.
pis bir koku doğurur. bu yüzden uyuzum kızlara.
günlük pedlerin varoluş sebebi.
Bazen kadın olmaya sövmeye kadar getiren akıntılardır.
Hele birde takıntılı ve kuruntulu iseniz.
Yok rengi şöyle yok kokusu böyle. Kullanılan ilaçlardan tutunda keyfinizin kaçmasına kadar etki eden faktör vardır akıntılara. Günde 3 kere yıkasanızda önüne geçilmez. Gerçekten doğa gereği olan ve olması gereken bir olgu. Günlük ped kullanın diyenler var kullanmayın diyenler var herhangi bir şampuan kullanın diyen var ki ben sebamed kullanıyorum ya da kullanmayın hiç bulaşmayın diyen var. Regl öncesi akıntıları var regl bitişi akıntıları var. Sonuçta açık ve nemli bir alan. Yinede keşke bu kadar çeşiti olmasaydı ne idüğü belirsiz bazılarının.
Sanayide hava tuturak kolayca temizlenebilir.
Normal olandır.

Bu tür başlıklarda türk insanının (ozellikle de erkeğinin) ne kadar da cahil olduğunu anlayabiliyoruz.

Nötr kokulu ve rengi olmayan akıntı normal akıntıdır evet. Bunun hijyenle veya hastalıkla bir alakası yoktur.

Ayrıca bu bölge için sabun kullanımı (özel olsa bile) zararlıdır ve dengeyi bozar. Öyle ki ıslak mendil bile önerilmiyor.
vaginal şampuanlar flora bozar cahillere inanmayın doktora gidin.teşekkürler.
vajinal şampuan kullanın birkaç gün sonra geçer.
Sigara içen, temizliğine dikkat etmeyen kadınlarda tiksindirici kokusu tadı olan sıvıdır.
Beyazsa sorun vardır seffaf olmalıdır.

Edit: eksiliyenin akıntısı beyaz
Fosforlu yeşil durumunu merak ediyorum.
Kemçüre kemçüre jinekolog oldu kız.

(bkz: kemcuk agizli)

T: mide bulandırıcı bir akıntı.
Sevişme sırasında erkekte bulunan bakterilerin bulaşması ile olduğu durumlar sıklıkladır. Temiz olun beyler sizinki mis değil amk.
Duzenli olan ve de olmasi gereken.
Abi igrencsiniz ya kanım cekildi wala , harbiden sogutur insani amdan.
ilişkiyi başlamadan bitiren etmenlerden.
bayanlarda sıkıntı oluşturur. dolayısıyla bana da yansır.
Ülkemizde sık görülen bir akıntı türüdür iç anadoludan başlayıp akdenize dökülür.
lanet olasıca bir akıntıdır efenim.
vajinası olmayanların vajinası olanlardan daha çok ilgilendiği akıntıdır, başlıktır