bugün

v 12 kişiyi keserken bile gülüyor abi. o maske arada bi mimik katmalıydı. bütün film boyunca adamın gülen suratını izliyorsun. depresif biri olarak çok sinirim bozuldu şahsen.

edit: ayar verecekler için söyleyeyim filmi henüz izledim. yıl olmuş 2012 filmi daha yeni izleyenler var amk. asacaksın bu ipneleri. hemen sarıldım sözlüğe entry girip tespit yaptım.
esegin ziki derki: "maskede mimik yok yarram. maskeyi çıkar eti görelim."

başrolü kimin oynadığını bilmediğimiz bir film hatta. al sana bi mantık hatası daha.
v yine derki: "bu maskenin altında bir fikir var ve fikirler kurşun işlemez."
götünden hata ve mesaj uyduranların gözden kaçırmadığı bir durumdur.
e for esegin ziki derki: "sikecem ama tüm filmi ezberlemişsiniz oturduğunuz yerden maskecilik oynuyorsunuz."

filmde tek kişi dışında kimsenin zoruna gitmeyen mantık hatasıymış. vay amk ya. bi ben takmışım mevzuya.
yüzünün tamamen yanık olmasından mütevellit takılmış maske o . ayrıca filmin mesajlarına da uygun.
(bkz: yemek yenilen sahnede tabakları incelemek)
olmayan hatadır. anlamadıysanız tekrar izlemenizde fayda var.

v der ki; "bir daha maskeme laf attığını görem bacın siqem".
v asla masum birisini öldürmez. bu yüzdendir ki doğru işi yaptığı için yüzü hep güleçtir.
ayrıca v'nin anasının nikahı kadar mermi yedikten sonra elemanı boğazlarken nasıl ölmedin sorusuna verdiği cevap yalancılığın dik alasıdır. vay efendim neymiş maskenin altında fikirler varmış kurşun geçirmezmiş. ya yarram maske taksam ölümsüz mü olacam? ayrıca maskenin altında insan var lan! fikirler insan mı oldu nedir yani?
araba kaportası gibi zırh takmasına rağmen bedeni ölmüştür. ama fikri yaşamış ve evy parlamentoyu patlatmıştır.
Fikrin öldüğünü söyleyemezsiniz.
mesela v yer altında yaşarken aç karnını bakanlığın treninden yiyecek falan kaçırarak doyurur. ve sonra kalkıp "aha halkı sikiyorlar parlamentoyu patlatmak lazım hocular" der.

sonra bakanlık lan hangi ipne bizim yemekleri çalıyor diyerek vergi koyar. halkı siker. ee halkı siken kim şimdi amk? v gidip çalışsana yarram. ekmek elden su gölden. sonra bide halkı galeyana getir.
ve yine v der ki; "çünkü eşeğin zikinden dolayı".
anlaşılmıştır ki;
(bkz: don t feed the troll).
ayrıca kendisini kabullenen ve seven ergenler doğuda kaçak elektrik kullananların faturalarını ödemektedirler ama ayağa kalkıp bir şey yapmamaktadırlar.

patlatın lan götünüz yiyorsa meclisi. göt ister olm. yer altında yaşamaya kalksanız sikerler valla sizi tinerciler.

noldu olm sustunuz?
kurgu ve gerçeği ayıramayan ve ingiliz parlamentosunun gerçekten patladığını zanneden zik beyinlilere göre bir hatadır.
-v ellerin.
+nolmuşş?
-bende onu diyorum işte noolmuşş?

v bu arada muhtemelen gay. filmin bir kısmında o muhabbetlere de dokunuldu onda da var bişeyler bence. çünkü taş gibi hatuna bi posta çakayım demedi. aynı evde kal. pardon yer altında. aynı yemeği ye. pardon lan adam yemekte yemiyor amk.

hırsızlık yapıyor lan bide. pis hırkız.

neyse işte karıya bi kere gidem demedi. karı öpüyor adam kaçıyor. kaçan kovalanırı abartmış ibine.
ayrıca v allahsızın teki. nasıl oluyorsa tüm işleri rast gidiyor amk.

onun yerinde bi türk olsa amk yürürken ayağı takılır. biri çelme takar. biri ne bileyim üzerindeki pelerine tükürür. bu adama niye hiç böyle şeyler olmuyor?

ayrıca bu adam manyak mı? film izlerken kılıçla falan korkuluğu kesiyor amına koduğum. kafayı yemiş ibnetor.
ve v derki ;
salatalık gölgede yetişir .
imajı siktir et içindekine bak .
ayrıca filmdeki o gözlüklü kız o gözlükle önünü nasıl görüyor anlayamadım. gayet mantıksız. haspa bide kalkmış duvarları boyuyor.
ve ben derim ki: siz naabıyonuz yarraam? sözlüğü forum sitesi mi sandınız.

tanım: filmin yapımcısı veya yönetmenine göre olmayan mantık hatasıdır.
(bkz: ibretlik olaylar)
ve hasan mezarcı derki : '' ben o maskeyi takma dedim dedim bak ne oldu şimdi? kimse kim olduğunu anlamadı. hani anlayamamış kimse kim bu manyak yahu demişler. hehhehehe. kim olduğunu bilememişler. heh''
ve v tekrar der ki: "ahhahahah içime zırh giydiydim ipneler acımadı kii.. yalnız bunu fikirlere kurşun işlemez olarak lanse edersek..."
--spoiler--
- çıkarın maskeleri beyler...
--spoiler--

anlayan anladı.
ve v der ki:
"o değilde fenere ne koyduk be"