bugün

Bugün kendini aşmıştır.

görsel
cevizlibağ ile birlikte dünyanın iki merkezinden biridir.

pekin'e bile aktarma yapabilirsiniz bu iki noktadan, çok kritik.
100 metre maraton yoludur mübarek.
an itibariyle özel harrkat yunus ne kadar polis çeşidi varsa tutumuş yer. sakalı olani ceviriyorlar. asker kaçakları söğütlüçeşme'de insin *
bugün ders baya geç bitti, akşam saat 18:00 gibi cevizlibağ'dan metrobüs'e bindim. hemen hemen 40-45 dakikalık yolculuğun ardından uzunçayır'a vardık ama bir kalabalık ki, sanki the walking dead 7. sezon burada çekiliyor. metrobüsün kapılar açıldı ama inemedik, çünkü ön taraf insan seli. (binmesi ayrı dert, inmesi ayrı dert amına kodumunun şeyine.) güç bela sıraya girdik ama milim ilerlemiyor sıra. dedim herhalde birisi falan öldü ondan böyle oldu. artık milletin sabrı taşmaya başladı. neyse 15 dakikalık bir bekleyişin ardından sonunda merdivenlere ulaştık, sıranın da sebebi belli oldu; bu merdivenlerin aşağısından gelenler hem iniş, hem de çıkış bölümünü kullanıyor, haliyle inmek isteyenler de inemiyor. ortada da ne bir şerit, ne de başka bir şey var amk. güvenlikler de fbı ajanı edasıyla elleri bellerinde itiş kakışı izliyorlar aq.
Ulaşım haritasına bakarak ünalandan ev tutma kararımı almama sebep olan aktarma noktası.
anadolu yakasındaki metrobüs kullananların en çok aktarma yaptığı durak. metro, metrobüs ve otobüsün bir arada olduğu noktadadır.

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
çok kullandığım için iyi bildiğim, metrobüsün anadolu yakasında metroya aktarma durağıdır. uzun bir bağlantı yolu vardır.
ismine bakılırsa metro bir köyden geçmektedir.
görsel
görsel
uzunçayır'a vardım. şimdi aktarma yapayım. *
görsel
metrobüsün hep boşaldığı durak.
metrobüsün anadolu yakasındaki aktarma durağı.
eve yaklaşmış olmanın rahatlama hissinin hissedildiği yer.
sıkça kullandığım için alışkın olduğum durak.