bugün

tırnaklarını kesmeyen pis kaka erkektir.
tek elindeki tırnakları uzunsa gitar çalma olasılığı yüksektir.
gitar çalan elemandır ya da östrojeni tavan yapan şahıstır.
Gitar çalıyor olması kuvvetle muhtemel.
gitar çalıyor falan da bırakın bu işleri efendiler. bu adam kadınlığa özeniyor basbaya.
gitar çalmak için de olsa, dünyanın en cool adamı da olsa, erkekte uzun tırnak birden buz gibi soğuma nedenidir. feminen görünür bir kere, öyle olmasa da bakımsız görünümü verir.
Black metal grubuna mensup erkek olabilir. Siyah oje sürmeden sahneye çıkmayan blackci pek yoktur.
(bkz: bunlar makyajda yapar)
insanları tırnaklarıyla yargılama yeni bir akım mı ? Biraz ileri doğru gitmek gerek beyin koşarak uzaklaşıyor , eminim temizlikten veryansın ediyorsun...!
Tiksinmeyen var mı ay dont bilıv.
iğrenç.
iğrenç ötesi.
O gül Yüzünüze bir çizik atabilir.
Gitar caliyordur.
gitar çalan erkektir.
ensturman caliyor olabilir.hemen yargilamamak gerekir.
bide böle kıyafetlere masa örtülerine filan sürtüyorlar. yemin ediyorum tokatlamamak için zor tutuyorum kendimi.
saçı da uzundur. ay allam kursta bi çocuk vardı sözlük Allah sizi inandırmasın tırnakları benimkinden uzun. ama görseniz yataktan kalktığı gibi geliyor. bacım bi tarak at o saçına diyemiyorum.
(bkz: pislik)
iğrençlik abidesidir.. enstrüman çalması da beni hiç hemde hiç ilgilendirmiyor çalarken takması için tırnak telleri satılıyor ondan taksın parmağına.. enstürman çalıyorum deyip kurtulamaz.. bunları 10 km bile yanıma yanaştırmadığım için hayata 10-0 geriden başladınız üzgünüm bebişkolar.
Kusma isteği uyandıran erkektir. Çoğu konuda cinsiyet ayrımına karşıyım ama bırakın bunu sadece kadınlar yapsın. Gerçekten hiç yakışmıyor ve pis duruyor.
ay ben sizin iğrençlik algınıza sokayım.

yaklaşık 10 yıldır sağ elimin tırnakları uzundur. daha lise öğrencisiydim gitar vesilesiyle tırnak uzatmaya başladığımda. içi temiz, uçları törpülü ve gayet de sağlıklıdırlar. şimdi burada sizin derdinizi sikeyim kısmına gelecek olursak sayın hanımlar beyler, temiz tutulduğu sürece tırnak uzatmanın iğrenç bir tarafı yok.

enstrüman çalması da ilgilendirmiyormuş. ay gerçekten çok üzüldüm kız. enstrüman çalan da seni çok sikliyordu zaten. saçı da uzun olurmuş bak bak laflara bak. o saça emek veriliyor sayın dalyarak. insan zaten sevdiği için saç uzatıyor, sizin gibi embesillere güzel görünmek için değil.

ek olarak bir de ne düşündüğünüzü umursamadan küpe takar. çünkü takmayı sever.

tanım: büyük ihtimalle enstrüman çalan erkektir.
sırf gitar çaldığını belli etmek için uzatanları vardır.

eleman ritim vurup pop şarkı çalıyor ama tırnaklarını uzatmış. ne arpej çalıyorsun ne fingerstyle. tırnak uzatmak senin neyine?
(bkz: kerimcan)
Öykkk.
Gitar çalıyor olması dışında, tahammül edilecek erkek tipi değildir.
Mide bulandırır.
Hele serçe tırnağı uzun zontalar!
Üşengeç olabilir.

Kompozisyonlarda yer alan Clean arpejler haricinde elektro gitar ne zamandan bu yana uzun tırnaklarla çalınır oldu. Bilhassa akor ya da riff geçişlerinde perdelere tellere hatta gövdeye/sapa takılmasın rahatsızlık vermesin diye kesilir.
güncel Önemli Başlıklar