bugün

geri dönünce ne yapacağını şaşırmaktır. meraklı olursun ve bütün başlıkları yanıtlamak istersin.
acaba sözlükte hangi başlıklar duruyordur şimdi diye düşünür.
bırakmadan önce sevilen bir yazar iseniz girdiğinizde geçmişte kalmış entrylerinizin artılandığını görürsünüz ya işte haz da nirvana noktasını yaşatan olaydır efenim. bak bak güzeldi bu diyerek kendinizi avutursunuz. sizi gidi sözlük kurtları.
çok ders çalışmak gerektiği son 3 haftadır belkide.
Gırıncede cıkamamak.
içinde biriktirdiğin başlıkları bir anda açmaktır.
Telefonu olmadıği için entry giremeyen isimsizzz adlı sozluk yazarinin yaşadığı durumdur... lanet telefon ne çok işe yariyormussun lan
Girdikten sonra gordüğün tüm başlıklara entry girme arzusu içinde olursun.
evlilikti, yeni işti derken soluğu bu gün alabildim. özlemişim.
uzun süre sonra girildiğinde sol frameden kendinizi alamamak durumu söz konusu oluveriyor.
yeni yeni yazarlar gördüm sanki. *
(bkz: vay anam vay neler dönmüş serhat ya)
bugün itibari ile yapacağımdır.bi 4 ay kadar yokum artık, allah a emanet.

yokum derken tek tük entry gireceğim.

yani bi 4 ay yokum diyebilirz.chp li ergen kardeşlerimize kalıcak buralar yazın ,malumunuz işleri güçleri yok.

istedikleri kadar atıp tutsunlar artık 4 ay , yazın bitince geri gelip yine sizle uğraşıcam ama haha.

hadi iyi kafayı yemeler size.

1 ay içinde chp yi iktidara getirmenizi bekliyorum ona göre haha.
özlemektir.
Kaçıncı nesilde olduğumuza dair bünyede peydah olan küçük bir merak dışında, herhangi bir farklılık meydana getirmeyen durumdur.
teknik aksaklıklar yüzünden şahsen yaşadığım iyi ve kötü şeydir. iyi olan tek şey asosyallikten kurtulup zihninin açılması kötü olarak da sözlüğü özlediğin için içinde kötü bir his kalıyor.
Son zamanlarda cok yapıyorum. Aylarca sözlüğe girmiyorum. Her geri geldiğimde de hic degismedigini, hala zeka seviyesinin yerlerde olduğunu görüp bi sey kaybetmediğimi anlayınca mutlu oluyorum. 2015 yilindan sonra cok bozdu burasi...
direk takipcilerime giriyorum. Genelde 3 4 tane silik attiran oluyo. Oytunkaran hala yazar... kedilerinbabasi da yetkili olmus. Vay aq dedim icimden.. tabii su an siz de duydunuz.
Uzun süre sözlüğe girmeyenler lütfen rica ediyorum girin çünkü sözlük başkalarının eline kalmış.sözlüğün kalitesini arttırın lütfen.
Yılın belirli dönemlerinde yaptığım eylem.
Ben bir gün dahil sözlüğe girmezsen şöyle hissediyorum

https://www.youtube.com/watch?v=eUcaOiWrP9k
başıma dönem dönem gelen şey ruh sağlığımı bu şekilde koruyorum, haha.
1 yıl 8 aydır sözlükte yazmamışım, eski yazdığım entry lere baktım hiçbirini hatırlamıyorum ama hepsi çok güzel. O zamanlarda ilk işime girmiş hem gururlu hemde duygusal olarak kaybolmuş hissediyordum. Şuan ise biraz işe yaramaz biraz kel ve hala kaybolmuş hiçbir yere ait değil hissediyorum. Sanırım pek birşey değiştirememişim, keşke dediğim ve hayaller kurduğum ne çok şey varmış.

Yağmurlu bir istanbul gününde mesai saatleri kadıköy sokakları kalabalık değil. Karşıdan elindeki kitapları kafasına siper ederek sevimli birisi geliyor. Bu gelen hem aşık olduğum kadın hemde benim iş ortağım. Çok zeki, nazik ve sevimli bir hanım. Onu gördüğümde Dünya nın en şanslı kişisi gibi hissediyorum, parlak gülüşü gökyüzündeki kara bulutları adeta bir kılıç gibi yarıyor. Güzel yüzü sokağı aydınlatıyor.

Sarılıyor selamlaşıyoruz, şemsiyemin altına giriyor ve hızlıca güzel bir kafeye geçip oturuyoruz. Bir tatlı bir yoğun aromalı kahve ve sonrasında yeni iş fikrimiz. Geçen 2 başarısız 3 başarılı start up geçmişimizden dolayı hem ayaklarımız yere sağlam basıyor hemde o tatlı heyecanı kaybedecek kadar tecrübeli değiliz. Harika işler yoğun çalışmalar, hayallerle dolu gökyüzü seyirleri bizi bekliyor.

Hey, henüz yaşıyorsun değil mi?