bugün

kafan kuş gibi hafifler. allahıııımmm dünya varmış ohhh beee dedirtir.
Birinin cok caninin yandığının göstergesi.
(bkz: depresyon belirtileri)
(bkz: sevgiliden ayrılınca yapılacaklar)
Genel olarak can sıkıntısı.
Salak gibi yaptığım eylem.
Halbuki çok özenerek uzatmış, özenerek bakmıştım.
saçınızı kısacık kestirecekseniz ve kadınsanız, çok para bayılmak istemiyorsanız, saçınızı önce kendiniz veya bir arkadaşınıza kısalttırın. sonra kuaförde düzelttirin ve ucuza kapatın.
5 yıl önce ani bir kararla belime kadar gelen saçlarıma uyguladığım eylem. pişman olmadım. şimdi aynı seviyeye uzadı acaba demiyor değilim. kafamda deli sorular.
bir süre adaptasyon sorunu çıkarsa da rahatlığından dolayı çabuk alışılır. nedense kendimde kısa saçı daha çok seviyorum sevimli gözüküyor aynaya veya fotoğraf çekip bakınca.
Kadınlar için aynı şey her zaman söylenemez. Zira zor bir karardır.
psikolojisi bozulan kadının yaptığı eylem.
Her sene yaparım.
Malesef her seferinde beni tanımayanlar beni erkek zannederler ama her ne olursa olsun gayet şık durur ve bir yükten kurtulmussunuz gibi hissettirir.
Eğer bunu yapan erkekse birliğine teslim olmuş olabilir.
Eğer bunu yapan erkekse birliğine teslim olmuş olabilir.
(bkz: depresyon)

bir de bunu erkek halimle yaptım.

uzun zamandır uzattığım saçlara gözümü kırpmadan veda ettim, pişman değilim, yine olsa yine yaparım.

umarım artık iyi bir çocuk olmuşumdur, topluma göre? onlara göre?

yok hala olmadıysam yarın tertemiz sakal tıraşı da olabilirim, sinekkaydı hem de.
Depresyon belirtisidir.
Eğer kuaför kazasına uğranmadıysa Ciddi değişikliktir. ihtimal dahilindedir ki depresyon başlangıcı ya da çıkışı olabilir.
Son zamanlarda düşündüğüm şey.

Uzun saçın yıkaması ayrı zaman kaybı, şekillendirmesi ayrı zaman kaybı.
Çocukken hair müzikalini izleyip, saça kutsal bir anlam yüklemeye şartlanmasaydım şimdiye kadar bin kere kestirirdim.
Yoruldum gari.
Geçen sene çok uzun olmasada bayağı uzun saçım vardı. Ygs sınavından sonra stresimi atmak için kısacık kestirdim. ilk başlarda hafiflemiştim iyi gelmişti ama uzatana kadar canım çıktı. Kısa saç kullanmak zor ve saçın dalgalıysa.
Kalın bukleli saçlarım vardı. Bir erkek olarak her kadını kıskandırıyordum kestirdim. Pişman oldum, yeniden uzatmaya da üşenir oldum. Peeh
14 15 yaşlarımdan beri saçım hep kiyamayacağım kadar uzun olmuştur. Bazen bianda küt kestirmek gelsede içimden ne yazık ki o cesareti gösteremiyorum. Sanırım ömrümün sonuna kadar uzun saçlı olarak devam edeceğim.
Değişim her zaman iyidir.
başta garipsense bile iyi gelir.
Ama Sana herkesten daha çok yakışacak.*
Uzun zamandır yapmayı düşündüğüm eylem. Ama arkadaşımın düğünü kardeşin sözü gala yemeği var falan diye avutuyorum kendimi. Henüz emin değilim.
Kabak kafaya benzersin yapma.
Saçın hafızaya aldıklarını çöpe atmaktır. Biten bir ilişkiden sonrası en uygun zamandır. Veya kötü anılar bırakan bir dönemden sonra. Kökü sende nasıl olsa. Kes gitsin. Uzar üzülme. Allah başka dert vermesin ay.
(bkz: Vurdurmak)
görsel
iki resmin arasında sadece 3 saat var. evet bu işi iki sene kadar önce yaptım.
güncel Önemli Başlıklar