bugün

kafamı nereye çevirsem gördüğüm erkek modelidir. yakışan yakışmayan herkes uzatıyor. nedir bu heves anlamıyorum.
sevilir.
edit:yakışanı var yakışmayanı var tabi.
kıvır kıvır, bonus saça sahipse çekeceği vardır. kestirdikten sonra aynalara bakamaz.
küpe takan erkekin bir level üstünde, travestiden hallice oğlandır. eşcinsellik belirtisidir.
bende onlardanım, dinciler ve milliyetçiler pek sevmez bizi ama umrumuzda değil. erkeğe uzun saç yakışır.
(bkz: çekemeyen d-smart taksın)
Bazı Türk toplumunun hala beyinciklerine sığdıramadığı, her zaman hakarete uğramaya mahkum edilmiş erkek tipi.
uzun saçla belli aşamalar geçiren erkektir.

misal; saçları arkadan bağlama evresi, kişise enteresan etkileşimle oluşturabilir.
behzat ç'deki akbabanın dahil olduğu gruptur. o değil de adam rüyalarında saçının kesildiğini görüyo nası adam lan bu *
saçlarını kıskandığım erkektir. eğer o saç göğüs hizasını geçiyorsa ve sağlıklıysa çok pis nazar atıyorum haberiniz ola.
bir dönem benimde içinde bulunduğum başlık. artık değilim.
(bkz: ömer çelakıl ve saçları)
şu an benim. stajdakilerin hem imrenip hem sinir olarak bakmalarıysa ayrı bir ziyafet. kesmem efenim, boşuna kötü bakışlar atıp durmayın.
çok yakıştırırım hele bir de kafasının tepesinde bir topuz yaparsa. enfes olur.
yakışınca yakışıyo yani. ama abartmamak lazım emo gibi yarı gözü görünür içi bitli pis ve örgü saçı değil. temiz sağlıklı yakısan bi uzunluk tamam zaten okulda kesincen.
uzun saçlı erkek buradan sana sesleniyorum.uzun saçlı olmanın getirdiği bir takım sorumluluklar vardır bunlardan en önemlisi düzenli ve sık aralıklarla saçları kirden ve yağdan arındırmaktır.lütfen üşengeçlik edip,saçını yıkamamazlık etme,çünkü yağlı saçlarınla dışarıya verdiğin tek izlenim "hey millet,ben pisim ve bir haftadır yıkanmadım." oluyor.
bir zamanlar luciferian.
ben ki evrendekibirtoz, -erkeklerde uzun saça karşı biri- geçen hafta gördüğüm uzun saçlı bir erkekten sonra fikrimi değiştirdim. yanlış anlamayın, sapık falan değilim.

ey iki hafta önce ankara güvenpark'ın yakınında önümden geçen, uzun gri hırka giyen, kurt cobain'i andıran, yüzünden biraz dertli, içine kapanık olduğunu hissettiğim, düz uzun sarı ancak itici sarı olmayan saçlı insan. bu saatte neden aklıma geldin bilmiyorum ama her nerede yaşıyor ve yaşatılıyorsan beni bul.
genelde kısa saçın daha yakıştığı erkek türü.
Tadından yenmez.
'beğenmiyoruz, yakışmıyor, 3 numara yapsınlar' diye ampır ampır konuşan kızların bile hasta olduğu erkek tipi.

efendim öncelikle uzun saçlıyım. çevremde var 'yakışmıyo yeaa, kestir yeaaa' falan diyen kızlar. ancak bu kızlarla ne zaman birbirimize daha yakın otursak başlıyorlar saçlarımla oynamaya. 'ne güzel saçların var ya, nasıl bakıyorsun bunlara böyle' diyorlar. hatta 'abartmıyorum benimkilerden daha güzel' diyeni bile var. yani her kadın uzun saç fetişidir aslında. uzun saçlı erkek görünce dibi düşer ama mahalle baskısı dediğimiz olay var işte. kafalarına kazınmış bir kere 'erkek kısa saçlı olur' bıdı bıdısı.
3 ay önce arasında olduğum topluluktu. şimdi ise mecburiyetten aralarından çıktığım topluluk.
(bkz: ah ulan ah)
(bkz: ömer çelakıl)

budur. ibretlik.
görsel
toplumumuzda yadırganan ve yadırganmaya da devam eden erkek tipidir. ne zaman kabullenileceği meçhuldür.
toplumun hiçbir zaman kabul etmemesi gereken saç modelidir. erkeğin saçı kısa olmalıdır, o kadar.