bugün

Braveheart izleyip aylarca etkisinde kalarak sürüler halinde gezip sağa sola dayılanan ibnenin içinde kaynayan kıskançlığın dışa vurumu.
Haklısın kolay değil Mel Gibson'u fantezilerde gezdirmek.

Asansörde yiyişen dayılar sana gelsin.
ben öleceğimi bilsem genede uzatmam. ama uzatanada karışmam, bişey söyleyemem. bu nasıl bir cahillikdir ki saç uzatan ibnedir diyebilenler var.bakın oğlum kendi işinize, bırakın milletin saçıyla falan uğraşmayı.insanların tercihlerine saygı duyun. kafanızın içindeki duvarları kırın artık.
hiç değilse en az bi kere değdirtmiştir.
değildir.
böyle bir nick vardı burada.
bu bir ön yargıdır.
sadece saçları uzunsa sikinti yok.
saçları uzun ve kulakları küpeliyse sikinti yok.
saçları uzun kulakları küpeli gözleri sürmeliyse sikinti yok,
saçları uzun kulakları küpeli gözleri sürmeli dudakları rujluysa ruj rengine göre bir miktar ılık olabilir,
saçları uzun kulakları küpeli gözleri sürmeli dudakları rujlu ve sütyen takıyorsa kesin ibnedir.
ibnelik karakterdedir. Bazılarına çok yakışıyor öyle demeyin çarpılırsınız.
görsel
Kürşat abi duymasın götünüzü keser valla.
Uzun saçta sıkıntı yok da küpe takıyorsa ibne olma ihtimali yüksektir.
çok saçma bir genellemedir, ne de yakışıklı ve karizmadır uzun saçlı erkekler, hepsine buradan selam gönderiyorum canlarım benim, canınız sıkılırsa yazın bana bebeem!
Su götürmez gerçek.
bugün bunu diyen çoğu insanın deme sebebi asla saçlarını uzatamayacak olmalarıdır. göreceği mahalle baskısının farkında olmalarıdır, babasının karşısına, akrabalarının önüne çıkamayacağını bildiğindendir.

eskiden erkekte uzun saç statü göstergesiydi. aydınlanma cagındaki avrupaya baktığımızda bütün aristokratların saçlarının perukla uzatıldığını görürüz.

bütün mitolojik tanrı tesfirlerinde tanrıların saçları uzundur. zeus, posedion, odin, herkül. çünkü güç sembolüdür upuzun saçlar.

uzun saçın bakımı zor ve meşakkatli olduğu için toplumdaki elit kesim saç uzatabilirdi sadece.

antik mısırda kölelerin saçlarını uzatması bu sebeble yasaktı.

dünyada ilk defa roma, ordusundaki askerlerin saçlarını kısacık (üç numara dediğimiz) şekilde kesilmelerini emretti. savaş şartlarında kolaylık sağlanması adına.
Dar görüşlü yobaz bir çevrede yetişmesi muhtemel kişi beyanıdır.

(bkz: kedi uzanamadığı ciğere mundar der)
Bu entryler adamı güme götürür. Peygamber efendimiz bazen saçlarını omuzlarına kadar uzatmıştır.
Bize saldirmaniza gerek yok , gidin babanizin testisine bir tekme atin daha iyi .
bizim sorunumuz mu ? Sizin saçsız olmanız ? Genetiğiniz iste.
herkesin bildiği acı gerçek. evet.
Peygamber efendimizin de saçları uzundur. Dikkatli konuşalım lütfen.
2 yıl önce ibneydim. şimdi adam gibi adamım. vay be demek berbere 20 lira vermekle adam olunuyomuş.
bilsem derdim babama o kadar zahmet masraf felan yapmasaydı sünnet için.
şuanda saçlarımın ensemi kapanmasından mütevellit uzun saçlı olduğumdan dolayı bir hassiktir git dediğim başlıktır.
hiç de öyle bir şey yok. mesela ben uzun saçlıyım ve ibneyim. neyse hadi bu konuyla ilgili bilimsel bir şeyler size öğreteyim.

saç kudret, güç, özgürlük göstergesidir. devletler insanları sünnet etmiş ve saç sakalı yasaklamıştır çünkü insanları itaatkâr hale getirmek ve anarşistleri belli etmek için bunu yapmak şarttı. ayrıca uzaylılar kel oldukları için insanlara gıcık olurlar ve kimliklerini gizlemek için insanları kelleştirmeye ve insanları güneş gözlüğü takmaya özendirmeye çalıştılar.

daha yazmıyom, yoruldum
tarzdır.

alışılmışın dışına çıkmış cesur ve haşin erkektir.
Bu duruma göre şöyle bir önerge sunuyorum sayın sözlük yazarları.

(bkz: kısa saçlı kız lezbiyendir)

Hoş şeyler değil bunlar. Görünüş ile yargılamak falan. Yapmayın güzel kardeşim, bunlar kişiliksiz kişilerin icra edeceği kalıplar.
Yalandır.
(bkz: anan ibne)
Etikettir.
adam gibi adamları vardır. yıllarca yanında adam gibi sağlam dik duranları , birlikte yürürken aynen şu absürd cümleyi kuranlara rağmen (ayrıııl da geeel ) elini hiç bırakmayanları, yoldan çevirip 'resim bölümünde okuyoruz resminizi çizebilir miyiz' diye kikirdyen kızları sevgilisine üzülmesin diye anlatmayanı ( en yakın arkadaşlarından duyarsın ) sadakatinden ve adamlığından ödün vermeyenleri mevcuttur..

uzun saçlı adamlar merhametli olurlar, sadık olurlar. adamdırlar. o saçları kendi ellerinizle topluyorsanız bir de nasıl kıymetlidir o saçlar..

not: başka kusurları vardı. herkesin olduğu gibi..
cinsel eğilim saçta değil baştadir.

görsel

bildiğin pala.