bugün

soğuk havaya hazırlıklı olup kısa kola uyum sağlamaktır.
bir işle uğraşacakmış izlenimi veren giyim stili.
Abdest alacak kişide olabilir.
benimde sıkça farkında olmadan yaptığım harekettir. kanımca bir anlamı yoktur. en azından benim için.
karizmatik bulduğum harekettir..
karizmaya karizma katan stildir.
artık neredeyse benim için hobi olan davranıştır.
Bağımlılık yapan harekettir. Ortaokulda gömleğimin kolunu hep sıvadığımdan dolayı genelde fen hocasından duyduğum laf:
-Kızım bulaşık mı yıkayacaksın ne bu hal?
kol ağzı lastikli olan hırkaların, kazakların lastik kısmının bir süre sonra esnemesine sebep olan harekettir. sıkça yaptığım için bazı giysilerin kollarında bu deformasyonu görüyorum ama vazgeçemiyorum. *
tecrübesiz birinin on dakikasını alacak eylemdir kıvır kıvır bitmezdir. sağda ki kalın oldu deyip tekrar tekrar denenebilir çözümse hiç uzatmamak hatta öylece diktirmektir.
yeni aldığı saati göstermek için yapılmış olabilir.

(bkz: ben) *
mini etek giyip çekiştirmekten mantıklıdır. kabul edilebilir bi şekli vardır.
tarz olamaz mı diye sorulabilir. şıklık bazen zor olabiliyor.
bir süre sonra bağımlılık yapan harekettir. artık bileklerime değen her şeyi sıvayasım geliyor. bulaşık yıkamaktan başka piyano sınavında bana börek mi açacaksın demişlerdi.
bir şeye hazırlanmak için de yapılabilir.
zevk veren küçük sapıklıktır.
soğuk bir şehirde okuyan hemen hemen her öğrencinin yaptığı eylemdir. Bir günde 4 mevsimi yaşasaydınız siz de bunu yapardınız. bunun bide her hava şartında şemsiye taşıyıp, onu saklayacak yer arayan modeli vardır.
alışkanlıktır. bir kere alışıldı mı o kolu uzun haliyle kullanmak insana sıkıntı verir. ayrıca karizmatik gösterir. kız erkek fark etmez.
eğer gömleğin içinde fazla resmi görünülmek istenmiyorsa, güzel olabilecek hareket.
alışkanlık,nedense hoşuma gidiyor,ayrıca sanki bir iş yapacakmışım gibi kendimi sorumluluk sahibi bir insan gibi hissediyorum.
sabah erken saatte dışarıya bakıp 'oo soğuk' diyerek uzun kollu giyen,öğle sıcağı vurduğunda kendine küfrederek kollarını sıvayan insan fiilidir efendim.
rahattır. daha fazla hareket alanı sağlar. bir kere alıştın mı bırakamazsın.
el alışkanlığıdır.
üstünde kitapların, ders notlarının ve koca bir kupa türk kahvesinin olduğu masaya ders çalışmak amaçlı oturulduğunda yapılınca çalışma azmi getiren hareket.
sofraya oturulduğunda özellikle iş yerinde, biiiiiiissssssmiillaaahhh diyerek kolların sıvanması çok eğlenceli bakışmalara yol açabilir.
güncel Önemli Başlıklar