bugün

erzincanlı olma ihtimali yüksektir. kızlarının da erkeklerinin de kirpikleri çok uzun oluyor.
Güzel bişeydir , benim çok gözüm kayar uzun kirpikli gözlere.
Kötü olduğunu düşünmüyorum, hatta doğal eyeliner olarak gözüküyor ki bu bile farklı hava katıyor, kızlar makyajla bizim gibi erkekler doğal yolla olunca dikkat çekiyor tabi.

2 cm e yaklaşmışken üstelik ceylan gibi bir duruş sergiletiyor lakin nazar çok değiyor ki kaşıntıdan döküldüğü oluyor.
her zaman avantaj olmayan durumdur.
gerçekten çok ama çok uzun kirpiklerim var ancak aynı zamanda alerji hastasıyım.
gözlerimdeki alerjik reaksiyondan kaynaklı olarak güneşe direkt maruz kaldığımda kirpiklerim gözlerimi korumak için içeri doğru kapanıyor ve gözümün içine batıyor.
4-5 yaşlarımdayken ankarada lazer ile yakılması tavsiye edilmişti kirpiklerimin ancak ailem izin vermemişti.
o yaştayken annemin kucağına yattığımı ve cımbızla kirpiklerimi çektiklerini hatırlıyorum.
o acı asla gitmeyecek hatıralarımdan.
Benimdir. Huhu.
Aslında faydasını gördüğüm fakat nazara gelip döktüğüm kirpiklerdir. Bir de benimki ok gibi dümdüz kıvrık değil ve makyaj yapmışım gibi görünüyor siyah tonlarında kahverengi gözlü de olunca eyeliner lı erkek gibi oluyor ve kızlar onu silmekle uğraşıyor yeniden çekiyor ben yataktan kalkıp, elimi yüzümü yıkayınca hazır oluyor. Dikkat çektiği su götürmez bir gerçek.
kardeşimdir.
Kaşlarına değiyor.
Hayatımda gördüğüm en güzel kirpiklere sahiptir.
Kirpiklerine kurban olduklarım listesi var.

Hepsi ailem. Sevdiceğim dahil.
gözlük takıyorsa zor durumda kalan erkektir, önemsiz gibi görünse de kirpik uzunluğu nedeniye kişi gözlüğü takınca camları kirpiğine değer ve kişi gözlüğünü burnunun ucunda takmak zorunda kalır. bu durum kişiyi şaşılığa iter dolayısıyla ne göz güzelliği kalır ne de kirpik güzelliği.
Bu benim ama bi boka yaradığını söyleyemem. Kıl tüy işte.
nedense bana hep uzun kirpikli erkeklerin sanki içleri çok masummuş gibi gelir.
Bir arkadaşımın öyleydi. Üstelik kıvrıktı. Benim kirpiklerimde odun sobasında yanmıştı.
görsel
uzun uzun bakılır..çekici bir detaydır.
gözlüğünün camları sürekli kirlenen erkektir.
Hoştur, güzeldir. Gözleri daha bi dikkat çeken erkektir.
Benimdir efendim. Gözlük seçerken çok dikkatli olmak lazım, yoksa kirpikleriniz gözlük camına çarptığından kullanamayabilirsiniz.
Eskiden viral reklam yoluyla yapilirdi böyle şeyler simdi ise çotanak!
top olma ihtimali bir hayli yüksek erkektir.
kıskanılan erkektir.
genellikle top olurlar.
görünmüyor, biraz daha soksaymış kamerayı.
Col bolgelerine yakin yasayan erkeklerde bir modifikasyon olarak bulunan evrilme durumudur.
Kirpiklerini Ok Eyle

Aşık Beyhani

Kirpiklerini Ok Eyle
Vur Sineme Öldür Beni
Bıktım Dünyanın (Derdinden) Halından
Vur Sineme Öldür Beni
....
lafın gelişi erkektir.
Kısa kirpikli herkesin kıskandığı erkek. Istırırım kopartırım.