bugün

sigara kullanan bir er kişi ise kirpiklerini yakma riski ile karşı karşı yakan erkektir, ama kahverengi gözlü bir erkek ise çok canlar yakacaktır bu er kişi.
kimisinde çok seksi durur uzun kirpik.
edit: kötü oylayanlar için..havada kıskançlık kokusu mu var ne?
makasla kesilmesi gereken kirpiklerdir.
1 doğru 4 yanlış durumundaysa bir işe yaramaz.
%85.623'ü eşcinseldir.
gözlerini kolaylıkla ön plana çıkarabilecek erkekdir. kızları peşinden döndürebilitesi yüksektir.
bende fazlasıyla bulunan bir durumdur. bu arada:

(bkz: ben ibne değilim)

edit: hee, gözlerim de kahverengi. hemi de çok açık vedene parlak.
(bkz: o ibne değilse ben hiç değilim)
(bkz: erkekleri itici yapan detaylar)
eskiler bunlar için "kirpikleri kaşlarını tarıyor" derlerdi.
kızalara"yaa kirpiklerini bana versene"şeklinde espri yaptıran durumdur.
o kadar uzundur ki kirpikleri kaşlarına takılır. görüntü anlamında iyi ama çekene sor demişler bebeyim.
kısa kirpikli kızların kıskanmasına, erkeklerinse bok atmasına sebebiyet veren erkektir.
kirpikler gözlük camına yapışır ve sürekli rahatsız olur er kişi. çoğu kız hoşuna gittiğini söyler, makara yapar falan ama uzun kirpik bence iticidir. kimi kız cidden bayılıyor ama onuda unutmamak lazım. sırf kirpiğine verenler bu esas oğlanların. kirpik fetişi olan kızların ilgisini çekerler
bulduğum zaman bırakmayacağım can insan.
kız arkadaşları, üzerlerinde rimel denemesi yapan erkeklerdir.
daha etkileyici bakışlara sahip erkektir.
uzun kirpik ve beyaz dişli erkek, ideal erkektir.
anneden ya da babadan uzuncana kirpiklere sahip olan insandır.
(#5848846) e göre %85,623 ü için eş cinsel diye tanım girilen uzun kirpikli erkektir.

hem uzun kirpikli hem de kahve renkli gözlü olarak şansım varmış ki geriye kalan %14,377 lik kısım içindeyim. ohh beeeee rahatladım. *
maşallah denilesidir ve de genelde renkli gözlü olurlar ayıp değildir söylemesi pek de hoş bakarlar.
%14,377 lik dilimde olmamla çok rahatlamış durumdayım.
kız gibidir. iticidir.
gözleri de koyu kahve ya da siyaha yakınsa bir de güzel bakıyorsa çok mükemmeldir.
Tercih edilir.
güncel Önemli Başlıklar