bugün

nedendir bilinmez ama çoğu sevimlidir. göze ayrı bir çekici gelir. yerim ki ben onları.
yalanınızı yiyeyim dediğim çekiciliktir. Hala boştayım lan yalan bu çekicilik yalan. Eminim sürüyle böyle yazar kardeşim var burda.
kısa boylu türk kızlarının bu resimdeki gibi durumda kalacağı durumdur.
görsel
genelde gay olurlar.
adam madam kayarlar bunlara.
Her zaman geçerli olmayan çekiciliktir.

değişiklik olsun diye çocukluk arkadaşımın okuduğu şehre gitmiştim.kalacak yer bulamayınca arkadaşımın sevgilisi bi arkadaşıyla konuştu onun evinde kaldık.tanıştık sohbet muhabbet falan...çocuk uzun boylu şarışın yeşil gözlü amma gel gör ki çekicilik yok.niçin içki ve sigaradan, artık bokunu çıkarmış gözlerinin altı mosmor katil tipi var böyle.eve gittik malum öğrenci evi.her yerde küçük küçük kıllar var allahım deliricim.bi de evde köpek besliyo o da her yere sıçıyo.öyle bi ortamda sevgiliniz bile çekici gelmez yani.biz de oturduk kendi kıraş oynadık.
(bkz: Biri Kıvanç mı dedi)
az bulunan rağbet görür.
kumral olsa daha iyidir ama sarışınının da gideri vardır.
her türk erkeği gibi (bkz: benim o)
kıvanç tatlıtuğ'un neden hit olduğunu gösteren tablo. yalnız ağızdan akan bütün sular halıya döküldü. olmaz ki böyle ya.
farklı çekiciliktir. sanırım sahip olduğum çekicilik. bir tek gözlerim elamı bal rengimi çözemiyorum hani çok tarafsız birine sormak lazım gözümü inceleye inceleye aynada kendimi öpesim geldi artık.

edit: kadınlar bebeto buluyorlarmış ezbere konuşmayın lan saçımız sarı diye bebek surat mı olmak zorundayız gayet erkeksiyiz.
tıpkı diğerleri gibi, gibi az bulunduğu ülkede prim yapan tiptir.
(bkz: o ne be kız gibi)
diye birşey yoktur. şayet öyle olsa harem kurardım.