bugün

kıyafet, ayakkabı ve partner konusunda zorlanan kadın.
topuklu ayakkabı giyince rahatsız olacak kadındır, erkek arkadaş seçiminde zorlanır, fakat istatistik olarak türk erkeği boy ortalamasıyla aynı sayılır ülkede ki uzun boylu kadın oranı.
google'a tall women yazıp fotoğraflarını görebileceğiniz kadındır.
balık etli ve topuklu ayakkabı giyebilme yeteneği var ise, yüz güzelliği aranmadan, parmağına yüzük takılması gereken kadındır. iyi huy, karakter kimin umurunda amk? nasıl olsa, 5 sene sonra her evlilik aynı yere gitmiyor mu? bari göz zevki daim olsun.
insanı hayattan soğutabilecek kadındır. gerçi burada uzun boydan kasıt nedir bilmiyorum. ben 189 cm boyundayım ve en fazla 175 cm lik kadınları çekici buluyorum. onun üzerindeki kadınları yatakta dizginlemesi zordur arkadaşlar. hem boy hem kilo olarak fazla olduklarından istediğinizi gibi çeviremezsiniz. ama doggy dedin mi, ayakta sevişme dedin mi bu hatunlardan iyisini bulamazsın. ama yatakta güreş tarzı sevişmeyi tercih edenler uzun boylu kadından uzak dursun. evet.

not: uzundan kasıt 180 cm üstüdür.
türkiye için 170+. ayrıca uzun boylu kadınlar uzaktan bakmak içindir.yani erkeklerin çoğu uzun boylu kadınları hoş bulur ama ufak tefek sevgilileri olsun ister.
çirkin kadınıdr. uzun olmanın hiç bir artısı yoktur. partner bulmada çok zorluk çekerler. kısa olanlar da genellikle böyle çirkefleşip arkalarından atıp tutarlar tıpkı benim gibi.
babet onlar için bulunmaz nimettir. bazılarına gayette hoş yakışıyor.
Boyu ortalamalarin uzerinde olan hanim kisi.
Tapılacak kadındır.
Ne eksik ne fazla.
at gibi olmakla züreyfeya gibi olmak arasındaki ince çizgiye göre nitelendirilecek kadındır.

şimdi uzun boylu bir kadın görüyorsun diyorsun atttt. bir diggerine bakıyorsun adeta züreyfeya. hanımları uyarıyorum.
asla topuklu giymemesi gerekli kadındır.
tercih edilmesi tamamen kişinin kendi tercihi olan kadınlardır.
Eş, dost ve akraba arasında potansiyel basketbol oyuncusu olan kadınlardır.
Türkiye de 1.70 ve ustu kadinlardir , şahsen tercihimdir, benden uzun sevgilim olsun isterim, havali olur siz anlamazsiniz pis fakirler.
Amınıza koyayım başka derdiniz yok mu lan dedirtir. Sabahtan akşama kadar uzun boylu x başlıkları..
Topuklu ayakkabinin yakistigi kadındır. Evet kısacık bacaklı kızlarımıza topuklu ayakkabı yakışmıyor eğreti duruyor. Kisasiniz kısa kalacaksınız uzun olmaya çalışmayın kendiniz olun.
görsel
At avrat silahtaki, hem at hem avrat olan kadın.
Ayaklarının büyük olması normal olan, boyu 170 santimetre üzerinde olan dişi birey.
Şu noktada bir anlaşalım 1.75 uzun boy değildir. 1.70 in altındakiler de kadın değildir.
ben bayanda tercih etmiyorum.
üniversitede sınıf arkadaşım vardı 1,94 boyunda. her gördüğümde bu kızın aşk hayatı nasıldır boyuna göre birini bulmuş mudur diye geçirirdim içimden.
Kadınların ülkemizdeki boy ortalaması 161 cm benim nazarımdaysa 175 cm.
Kime göre, neye göre uzun?

Oturunca ayakları yere deyiyorsa yeterlidir benim için.