bugün

zor ama "ya olursa," türden bir durumdur. içinde ağır özlem ve paranoya barındırır.
whatsappda yaşanır.zordur.
Ne olacağını nasıl gideceğini iliskinin tarafları belirler. Ikisi de uyum icinde aynı kararlari verirse ne de güzel ilişkidir o. Ayrica sanilanin aksine eger gercekten sevgi varsa ayrilma Ihtimali herhangi bir iliskiye gore daha azdır.
salt güven gerektiren iliski . evlenin böyleyseniz isiniz garanti olsun .
Yürümez yürümez diyorum yine aynı başlığı önüme getiriyorsunuz aaa. Yürümez.
bir ilişki değildir.
Eğer arada hızlı tren gibi veri nimete sahipseniz çok iyidir. Hergün görüşerek sıkılma olayından kurtulunur istenen her durumda buluşma imkanı sağlayan bir ilişkidir. Rahattır.
opemedıgın sevgılı sevgılı degıldır.nerden bıleyım baska bı kızla parkta opusmedıgını dedırtır.
Bitmeye mahkumdur. Çünkü insan bir süre sonra gerçeklere değil, kurguladıklarına inanır.
her upladıgınızda yazacagım,
bitecek olan ilişkidir.
bence hic başlamayın.
Yürümeyecek ilişkidir. Asla, asla ve asla.
kötü olduğu bitecek olduğu söylenen ilişki biçimi.

şizofreniktir belki de?
google da arama yapsak "yok böyle bir şey" denmesinden korkar olduk.
gerçi sevgili diye arasak da aynı sonucu verecektir.
Sanıldığı kadar zor olmayan ilişkidir. Zamanında 1 sene boyunca bu tarz bir ilişki yaşamıştım. Gerçi biz sevgiliydik ve ben okul yüzünden sehir dısına gitmiştim. Aklımızda o zamanlar hiç ayrılma fikri olmadığından ayrılma durumu yaşamamıştık. Ayda bir anca görüşüyorduk, tatillerde beraberdik zaten. Ama o zamanlar gerçekten sevdiğimden çokta uzataymış gibi gelmiyordu, hep yanımda hissediyordum.

gerçekten bağlıysan ve seviyorsan zor olmayandır. istemek yeter. Sokakta yurtta pişirdiğim makarnayı yediğimizi bilirim, paramız yoktu. Heheheyy
iki tarafında birbirini defalarca aldattığı ilişkidir. hiç kimse kusura bakmasın herkes insan ve insan seks yapmadan durmaz erkekte kızda. bu milleti kimse biz birbirimize uzakta olsak bile sadığız birbirimizi aldatmıyoruz diye kandırmaya kalkmasın. yani kısaca bu ilşki anlamsız bir ilişkidir. sadece basit bir yazışma arkadaşlığıdır.
Tam dört yıl devam ettik mutluyduk da ama nişan falana sıra gelince olmadı nasip.
insan seviyorsa uzagı yakını dert etmez. bi iliskide de benim icin sevgi ve güven kavramı yeter ama güven şarttır icine biraz kuşku düşürse o iş yürümez. benim ilişkimde uzak mesafe ilişkisiydi ve mesafeler yüzünden kaynaklanan hic bi sorun cıkmadı özledikçe haftada bir on günde bir bulusurduk gayet de güzel yürüyordu.
tutmaz abi hiç boşuna uğraşmayın sonu hep hüsrandır. lakin o kavuşma anları ömre bedeldir. hele o ilk öpüp koklama insanın ömrüme ömür katar.
''gözden ırak olan gönülden de ırak olur'' sözü düşünüldüğünde yardıra yardıra kaçılmalıdır.
Beceremeyenlerin kötülediği ilişki.

Sırf sevgilim olsun diye bir ilişkiye başlarsanız tabii böylesi zor gelir. Sevgililikten anlaşılanın öpüşeyim koklaşayım her dakika bi' naneler yiyor mu diye kontrol edeyim olan kendine mi yoksa karşındakine mi güvensiz olduğu belli olmayan insanlar için böyle bir ilişkiye başlamaları kesinlikle tavsiye edilmez tarafımdan.
Yaşayanlara Allah sabır versin.
sonu ayrılıkla bitecek ilişkidir. erkek ya da kadın kişisinden en sadakatsiz olanı bir başkasına aşık olacaktır.

bir daha tövbeler olsun ilişkisi dedirtecektir.
neredeyse hepsi bitmeye mahkum olan ilişkidir.
belki üst düzey çabalayan deliler gibi aşık bi çiftseniz sürebilir ama benden geçti o yollar, tecrübe olarak konuşuyorum bir daha uzak mesafe ilişkisi yapan aknykc'i sevsinler. *
edit: abi beni sevdiler, yine uzak mesafe ilişkisindeyiz. *
edit: tabi yine bitti ve bi daha da yapmadım.
Geleceği yoktur. Ben yaşadım denedim olmadı bıraktım. Zorlamamak lazım. inceldiği yerden kopsun.
Boş vaktimi mesajlaşarak geçiriyorum ilişkisidir. Öyle ilişki mi olur? Tamam kisme sevişmek zorunda degilde en azından yan yana yuruyebilmeli insan sevgilisiyle.
Uzaklıklar küçük sevgileri yok eder büyükleri ise yüceltir.
Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp ateşi yükselttiği gibi.

Biz uzaktan sevdik konuşmaktan bakmaktan çekindik. Uzaktan insan daha çok seviyor ama bunu fark ettim.

Ve biz uzaktan sevmelerde birinciyiz.