bugün

günde 5600 kez tartışmadır.
Tek mesain özlemek olur .
Zor, ama imkansız değil. Ve zor olduğu için güzel *
Akla Cemal Süreya nin "uzaktan seviyorum seni" şiirini getirmiştir.
Yakinlastirir.
ilişki yatakta olur. yataktaki iki nokta arasındaki en uzun mesafe 2.50 metredir. daha da uzak mesafe ilişkisi söz konusu değildir.
zaman kaybı.
yasayanlarin duygulari gercekse sonu kavusmayla biten iliski turudur
birlikte girilen zor bir sinavdan yine birlikte basari saglandigi icin cok doyurucu ve cok degerli olan birseydir ayni zamanda.
sut bebelerine gore degil, sadece birbirin inanan cesur ve yurekli insanlarin becerebilecegi fenomen bir olaydir.
ikilemde kaldıysan sakın gitme çocuğun yanına. Ayrıl da kurtulsun.
aradaki bağlar daha sağlam ve daha gerçekçidir ama iki taraf da fazlasıyla yıpranır
6 yılımı zehir eden ilişki çeşidi. varsa merakı olan yeşillendirsin.
farkettiğimde çok geç oldu.
Uzakta kal sevgilim hatiran yeter bana.
boşuna başlamayın biraz komedi bir durum, sesini duyduğunda yanına gidemeyeceksen çok saçma oluyor boşverin.
Seneler önceydi mutsuzluktan öldüğüm bir mevsim,hayatımı kaderimi elinde tutan adam gitmişti. Sonra birden bire bir adam tanıdım.

Çok bilgiliydi, delibal ormaninda bir ağaç gibiydi.
Günler geceler boyu konuştuk. Denizlide yaşıyordu, ben istanbulun içinde geleceğim dedi, gelmedi ama telefonda devam etmek istedi, kayboldum çünkü böyle bir ilişki olamazdı.

Bitti...
izmir-ankara arası çok mu uzak diyerek sormak istediğim bir soru var.

yıllar önce uzun süre yürütüp ama ihanete uğradığım ilişkidir.
Şu ilişkinin içine girip de ihanetin sert tokatini yemişler olarak gelin bi sarilalim be.

Taraflardan biri, mutlaka.

Siz yine de "binim sivgilim yipmiz iyli siy" demeye devam edin.

Öptüm kibs.
Denendi, onaylanmadı.
Olmuyor zorlamayacaksın yani,aşkım ben pes oynamaya gidiyorum diyor, pese mi gidiyor kıza pes ettirmeye mi nerden bileceksin?
Boşverin en güzeli yalnızlık.
Yazılanlar ancak yaşadıktan sonra anlaşılacaktır. Yaşadıktan sonra hayata bakışınız eskisi gibi olamayacaktır.
Bazen acaba sevmiyo mu triplerine giriyosun bu seni yiyip bitiriyo. Yaninda olmayinca mesajla telefonla sevgi hissedilmiyo hacilar siz siz olun uzakta olacak birine aşik olmayin hoslanti filan varsa direk siktiredin. Ama asik olursaniz birakamiyonuz da sikko bi hayatiniz oluyo.
Ben onu kalbimin ortasına koymuşken aramızdaki 74 km yi ya da sosyofobik olmasını sorun yapmamıştım.
Sevince olabiliyor, ama söyleyin onda sevsin. iki kişilik sevmek çok zorluyor.
Çok istedim olsun diye çok geceler yalnız başıma ağladım onun ruhu bile duymadan..

Aynı gökyüzüne baktık farklı yerlerden..

yeri geldi kaplumbağa gibi sırtladım her şeyi ama olmadı. Ya biz beceremedik ya da gerçekten olmuyor.

Bir kere daha diyorum yine ve yeniden.

keşke olsaydı...
Bir yerden sonra yürümeyen ilişki.
Piç olur o piç.
yürümez arkadaşlar, internetten oradan buradan duyduğunuz hikayelere inanmayın. gerçek olsalar bile "istisnalar kaideyi bozmaz."

diyeceğim odur ki, ben terk ettim. pişman mıyım? evet. yürür müydü? hayır.
Sadakat kavramı üzerinden, ilişkinin sakıncalarını yazanlara hayret ediyor insan.
Serde, ihanete yatkınlık, vefasızlık varsa kilometrelere gerek yok, burnunuzun dibinde yapar ve ruhunuz duymaz a dostlar!
Uzak mesafe ilişkisi meşakkatlidir, her yiğidin harcı değildir, teknolojiye mahkum olmaktır.