bugün

aynı ses tonuyla karşılık verene kadar sürekli adını söylemek.çin işkencesinden daha beter olduğu söylenebilir.
tüm uyandırma yöntemlerini içine alan kategoridir.
zira uyumayan insan uyandırılmaz.

(bkz: anlatım bozukluğu)
(bkz: arkadaşlar uykulardan uyansın)*
- kalk olm kalk kız arkadaşın arıyor.

savaş çıksa bu kadar hızlı hızlı telaşlı hareket etmez.
burnuna osurmak...
agzina sicmak.

daha temiz bir yontem icin;

(bkz: zumzuk)
- hayatım uyan artık !
+ hımmmm..
- hadi hayatım kalk !
+ 5dk daha nolurrr..
- tamam hayatım bende uyuyorum babam geldiğinde açıklamayı sen yaparsın !!!
+ nee ? hassktrrr... kalk kalkk hazırlanalım ..
annenin uyandırma yöntemlerinden ders alınabilecek yollardır.
askerdeysen: uyan lan nöbetçi subay geliyor
yurttaysan : olm kalk yurda 4 tane kız girmiş yarı çıplak
evdeysen: kapıda bir bayan seni görmek istiyor
tatildeysen: şiştt kal.... yeter be bi siktirin gidin başımdan tatildeyim amına koyun akşama kadar uyucam
Uyuyan normal bir insan ise ;

1- Seslenilir.
2-Dürtülür
3- sinirlenip bağrılır.
4- sakinleşilip denenir başarılı olunur.

Uyuyan kişi Nujen ise ;

1- bağrılır
2- yorgan çekilir
3- son ses banu alkan neremi neremi şarkısı açılır.
4- uyan diye deli olunur

Sonuc olarak Nujen kişisi uyanır ancak banyoya yüzümü yıkamaya gidiyorum diye gittiği yerde uyur bulunur.
uyuyanın kim olduğuna bağlıdır.
eğer uyuyan sevgilinse yanağından kocaman öpülür.
Genelde çocukken söylenilen muhabbet olan ;" Hadi kalk gidiyoruz " cümlesir.
yavaşça yaklaşıp, önce nazikçe saçlarını okşamak, sonra da teker teker, minik sevgi dolu öpücükler bırakmak yanağına o uyanana kadar.
uyuyan insanın sizi öldürmek için yöntemler geliştirmesine neden olucak yöntemlerdir.
eğer erkekse ve öğrenci evi gibi bir yerde kalınıyorsa, önce ince sesli, güzel bir kızmış gibi yaklaşılır.okşamalar başlar.adam iyice gaza getirilir.sonunda maktule hardcore yapılmaya başlanır.(benim aklımdan geçen soyunuk değil ama o da yapanın yorumuna bağlı)adam kan ter içinde uyanır büyük ihtimalle.
not=daha proje aşamasında, tarafımdan denenmedi.ama başarı olasılığı çok yüksek.
üzerine işemek de işe yarar, zira cartman, butters'ı öyle uyandırmıştı.
yapabiliyorsanız brutal vokalle kulağına uyaaan! diye bağırmak.
üzerinden yorganı çekmek. * *
mevcut ise duvar takviminden günün sayfası koparılır. Diyanet-Türkiye takvimleri bu iş için daha uygundur. önce arkasında okunabilecek birşey varsa okunur. daha sonra bu sayfa uzunlamasına dürülür. boru şeklini aldıktan sonra ucundan ateşe verilir. kısa bir müddet yandıktan sonra söndürülür. söndüğünden emin olduktan sonra kurbanın çıkan dumanı tamamen içine çekebileceği şekilde ucu tüten kağıt parçası, burun hizasına getirilir. fazla değil iki soluk alınca kurban ayaktadır.
yasal uyarı: tehlikelidir. birini uyandıracağım diye ortalığı ateşe vermeyin. birde kurbanın cüssesine dikkat edin. akbinde ve detayında bir bir kazaya kurban gitmeyin.
eğer telefonla beraber uyuyorsanız annenin sürekli telefona çağrı atması.
yanağa kondurulan ufak bir buse.
öperek uyandırmaktır efenim.
yaşanmış bi olay.

uyuyan masum insanın suratına çıplak popo ile oturmak.
ayak parmakları arasına yanan gazete kağıdı sıkıştırmak.

not: Sonraki gün biraz acılı geçebilir elbet.
telefonu alıp zil seslerinden kendi zil sesini bulup yanına bırakmak. akabinde telefon çaldı diye zıplar. diyeceksin ki çaldırsana madem neden uğraşıyorsun diye ama bilmiyorsun ki kontör yok.
uyuyana arkanızı dönüp avazın cıktıgı kadar osurmak aynı zamansa osururkende kıkır kıkır gülmek.