bugün

Şüphesiz ki bunu okuyan kızların yüreklerini burkum burkum burkacak erkektir.

Biraz tiye alır gibi bir girizgah yaptım ama bakmayın siz benim şakacılığıma.

Ben de böyle biriyimdir. Sevdiğim kişi yanımda uyurken bile derin bir yalnızlığa gömülürüm. Gariplenirim. Onsuz ne yaparımdiye düşünüp korkarım. Güçsüzlüğümüzü kaçımız itiraf edebiliriz böyle açık açık?
bokunu çıkarttınız bokunu.
Birisi "vurduruyordur" diye yazsın da bu iş huzur içinde çözülsün.
Duygusal bir toptur.
En samimi duyguların adamıdır.

Gözyaşlarını sehpanın üstündeki, kumandaların hemen yanında duran peçetelerle siler. Bi sağa bakar bir sola, sonra başını öne eğer halının desenlerine bakar boş boş.

Ve sonra hanımının narin güzel ayaklarına takılır gözleri. Öpmek ister. Dizlerini karnına doğru kırmış olan kadının yüzü duvara dönüktür. Ensesi öpücüklere boğulmak için vardır. Adam O an göğsünü yırtıp içine basmak ister onu, ruhuna katmak ister onu büsbütün. Bu nasıl sevmektir, nasıl sevmek ve neden?
Hımm, demek boş yapmak istedin ve bu başlığı seçtin. Şimdi bir aslan belgeseli izliyorum. Bir dişi aslan asla erkek aslana ilk seferde vermezmiş. Erkek aslan gücünü gösterince tamam dermiş.
Şimdi bu erkek aslan dişi aslanı uyurken yalamak yerine başında ağlasa bence o dişi aslan başkasının olur. Yani sevgi ağlamakla gösterilmez. Öpesin varsa öpersin, sevesin varsa seversin ve diğerleri. Fakat hastalık ölüm olur orası ayrı evet.
Bu arada gitti antilop, üzücü.