bugün

Sırayla;
Kitap okumak
O yana bu yana dönüp düşünmek
Keşke şunu da deseydim demek
Laf sokmak
Dua
Kapanış.
yeşilçay eşliğinde atarax içmek. sonrası huzur.
benden başka bunu yapan yok herhalde...

her gece uyumadan önce sevdiğim bir mısra, cümle, replik yada şarkı sözünü fısıldayıp uyuyorum.
diş fırçalamak. son işeme faliyeti. bizimkiler gazı mazı açık bırakmış mı kontrol. kombiyi havanın durumuna göre 30 veya 35 e indirmek. ocakta yemek filan varsa dolaba koymak. tüm elektirikli aletleri kapatıp yatmak.
Dişlerimi fırçalayıp aynaya gülümsemek.
Sözlüğe girmek ve çıkamamak.
Merhaba uludağ.
Diş fırçalamak
Kıyafet değiştirmek
Şarkı dinlemek
Sözlüğe girmek
Dizi izlemek
istiklal marşı ve kapanış.

Edit: üstteki arkadaşın "istiklal marşı ve kapanış" yazdığını görmeden yazdım.
hayattaki dertlerini düşünmek.
yatmaya üşenmek. mümkün olduğunca geciktirmek.
onu düşünmek
çay ve sigara molası.
onu düşünmeye devam etmek.
uyanınca şu başlığı da açayım ya ben keşke şu başlığa şu entryi girseydim yok yok şaka yaptım daha o kadar bağlanmadım genellikle bir iki duygusal kısa video izlerim bunu neden yapıyorum eskiden yapmazdım.
Kızıl ordu korosu dinleyerek sözlükte takılmak. Doğru tahmin ettiniz, tam olarak yaptığım şey bu şu anda.
görsel
Çorapları çıkarıp burnuma temas ettirmek, kokusunu bağrıma çekmek.
hayal kurmak. en bilineni gibi gözüksede, insanın bazen isteyipte yapamadığı şey olarak kalabiliyor. sadece hayal kurmayı yapamamak evet. ve kendisine soruyor, hayallerle yaşanmayacağı için mi, yoksa nasip olmayacağından, zihnimde bile canlandıramadığım için mi kuramıyorum hayali. galiba birincisi. çünkü; halbuki, hayallerle ilgili bütün malzemeleri kullanır, her şeyi kurarım kafamda diyorsun ilk önce ama, olmayacağını bildiği insan, kapat ya kapat, gözümü kapatayım en iyisi, hiç bir şey olmazsa sabah olur deyip, çat diye uyuyuveriyor hemen. iyi geceler. swh.
görsel
Izlenmezse olmaz. Hiç eskimeyenlerden. iyi geliyor.
tuvalete miiiii gitmek.
Diş fırçalamak. Çorapları çıkarmak.
Pencereden son bir kez sokağa bakmak.
Diş fırçalamak, telefona bakmak, örtüyü çekmek, günü sorgulamak, yaptığım saçma şeyleri hatırlayıp kendimden utanmak. En sonda da uyuyakalıyorum işte.
(bkz: hayal kurmak)