bugün

Her erkeğin mutlaka yaptığıdir.

Kızlar size kötü bir haberim var. Hani o "Aytuğ öyle biri değil ya" dediğiniz kankaniz var ya...

Onu yalnız yerde bi öpün bakalım şöyle istekle.

Yapın da görün ne oluyor.
En iyi Arkadaşına yan gözle bakan şeref yoksunu lümpenlerin yaptığıdır.

şaka lan, kandırmayalım birbirimizi.
birazdan insan kankasına böyle hayal eder mi diyenler damlayacak.
olum gelmeyin amuna goduklarım.
böyle diyorsunuz da öbür türlü "kanka ayağı göt ayağı" diyorsunuz.
ve hep kankadan sevgiliniz olmuştur.

mümkün eylemdir.
sprite bunu çok güzel açıklamıştır.

http://www.youtube.com/watch?v=gFlGvyWdCAw
gayet doğal bir eylemdir. Beyinden kalbe giden damarın erkeklerde olmaması neden görülür bu yüzdendir ki kadınlar erkek kankalarını sever kucaklar,kardeş görür ancak erkekler bunu yapamaz. Gelenek görenek aldığı terbiye ile maksimum düzeyde beceren erkekler de vardır ancak kız olan taraf niyeti bozduğu an erkeğin de yelkenleri suya düşer.
iyi bari tek değilim dediğim hal.
o değilde ben kıza yazdım dedi kanka olarak görüyorum(amk bu genel yargıyı ortaya atanin). siz yazmayın kaybetmeyin.
Kanka olmasına da gerek yoktur. Az biraz gideri olsun yeter.
\"çık lan hayal etmek istemiyorum\" denilip kafadan atılmaya çalışılan durum.
(bkz: kanka ayağı göt ayağı)
hayat ettikten sonra kankaya uyudun mu diye mesaj atmaktır.
Ateş ile barut yan yana durmaz atasözü nü destekleyen olaydır. arkadaşımız yok değil, tamam var fakat biz cinselliği görmezden gelirsek var. ha kanka ha arkadaş. onun dışında her an ilgi duyabiliriz, malum aklı olmayıp fikri olan bir organımız daha var.
(bkz: kanka ayağı göt ayağı)
Yaptıktan sonra bi pişmanlık basar insanı. En azınsan beni bastı. Kendinizi geri çekersiniz uzaklaşırsınız biraz kızdan. Belki her türlü kaybedersiniz kankanızı fakat kanka,karder dediğiniz insana hallenmeden bitmiş olur arkadaşlığınız.
Karaktersiz ve şeref yoksunu olduğunuzu gösterir.
her erkeğin böyle düşünceleri olabilir. arada.

kendini frenlemek önemlidir. değerli arkadaşlıkları kaybettirebilir.
neden çirkin kızlarla kanka olmak gerektiğini gösteren durumdur. şimdi güzel kızı hayal edince eline geçmeyeceğini de bilip üzülürsün, ama çirkin olursa böyle bi sorun yok.

ayrıca buradan kızlara sesleniyorum, bak biraz güzelseniz, azıcık biraz tipiniz varsa, kanka dediğiniz her erkek bunu düşündü sizin için. hiç "ya kayacan öyle biri değil" falan demeyin. fırsat bulsa anında düdükler. haberiniz olsun.
Hayal sonrası utanç duyulan eylemdir butun iliskilerimi sorgularım..