bugün

utanmasam mini etek giyerdim.
utanmasam işe kapri ve parmak arası terliklerimle giderdim.
utanmasam düğüne eşortmanla giderdim.
utanmasam bir gece vakti bağıra bağıra şarkı söylerdim.
utanmasam babamın yüzüne söverdim.
utanmasam sevdiğimi söylerdim.
utanmasam gitme kal derdim.
utanmasam otobüste bacak bacak üstüne atarak otururdum.
utanmasam kendi web sayfalarını googledan yazarak açanları yüzlerine karşı kınardım.
utanmasam modemi açık olmadığı halde maillerim çalışmıyor diyen kimseye salak diye bağırırdım.
utanmasam konser verirdim sonundada herkesin yanlışlarını ulu orta söyler yüzüne vururdum.
(bkz: şeytan diyor ki)
yolun ortasında kendimi yere atıp, içimdekileri haykırırdım. tüm sinir olduğum şeyleri söyler, hırsımı alırdım.
okula parmak arası terlikle giderdim.
tüm bilgisayar katleden misafir çocuklarını dövmek,yaptığı işi ondan daha iyi yaptığımı bildiğim kişilere sövmek isterdim.
lise öğretmenlerimin beni gördüklerinde "naber?" demelerinin ardından;
sanane aq derdim.
burada kim olduğumu açıklardım.
bu arada not: #10647747 ve #10647770 aynı metro yada metrobüs olmasın*
Yağmurun altında çıplak gezmeyi denerdim.
Sinemaya gider ve ayakkabılarımı çıkartırdım.
Kiliseye girer namaz kılar, camiye girer mum yakardım.
Okul hoparlöründe Lady Gaga açar, içki eşliğinde striptiz yapardım.
Ailemin bana ömrüm oyunca harcadığı parayı hesaplar, ''al işte'' diye önüne koyardım.
Umumi tuvalete kapı çık girerdim.
Belediye otobüsünde dans ederdim.
Öyle olmadığım halde gay yürüyüşlerine katılır, vejeteryan olmayanları protesto ederdim.
Alış veriş merkezlerinin üst katından aşağıdakilerin kafasına tükürürdüm.
Ve daha bir sürü şey...
barbaros bulvarından aşağı çırılçıplak halay çekerek inmek.

var var bunu yapmaya niyetlenmiş tanıdıklarım var.
sokakta çırılçıplak koşarken mastürbasyon yapıp avazım çıktığı kadar ooh diye bağırmak. atmığı da gördüğüm ilk kızın ağzına burnuna sürmek. Utanıcak bir şey yok aslında.
sevdiğim kızın karşısına çıkıp ilan-ı aşk etmek.
minübüse binen hoş kızlarla tanışırdım.
(bkz: utanmasam karşında ağlarım şimdi)
veresiye yazdırırken olmayan paranın üstünü istemek. *
sokakta hep bağıra bağıra şarkı söylemeyi istemişimdir. zira bu deli de nerden çıktı diyecekler diye hiç gerçekleştiremedim.

utanç duyulur mu? bu eylemden denirse, elbette bayram değil seyran değil eniştem beni niye öptü denilecek cinsten bu .
ne çok çıplak gezmek isteyen var amk *.

bazen güvenparkta durup 'uludağ sözlük yazarı olan vaaaar mııı?' diye bağırmak istiyorum. kimbilir kaçınızla karşılaşıyoruz lan.
hava çok sıcakken,insanlar taksim meydanında bir oraya bir buraya gidiyorken,esnaflar kendi derdinde,aşıklar kendi derdinde iken çaaaaaat! donumu indirip istiklalin orada yada modada falan sıçmak istiyorum.evet çatır çatır sıçmak ve hiçbirşey olmamış gibi devam etmek. ıhım hadi bakalım diyip gitmek.
Albüm doldurmak. Tek şarkı da olur.

Birinin dinleyip kahkahalarla gülmesini veya kulaklarını kapatıp en yakın sığınağa koşmasını düşündükçe utanıp vazgeçiyorum. Ajdar kadar medeni cesaretim yok amk.
geçenlerde dolmuşta makyaj yapan kızdan aynasını isteyip; 'ver de şu sivilcemi bi sıkayım.' derdim.. bi dk lan, ben bunu yaptım zaten. hatta aynayı kıza tutturdum amk.
istiklalde bağıra bağıra şarkı söylemek ya da Dış görünüş ve samimiyetinden emin olabileceğim insanlarla ayak üstü muhabbet etmek isterdim...
gıcık kapılan; hoca, doçent, profesör, öğretim gör., okutman, asistanları dövmek.
Benden beş yaş büyük büyük olan öğretmene asılmak.
Dünyanın en saçma sözlerinden oluşan bir şarkı yapardım. (bkz: ajdar) (bkz: serdar ortaç) çükümü kestirip bir diva olurdum (bkz: bülent abla) kız olsaydım güneş görmeyen yerlerini sahnede insan nefsinin beğenisine sunardım. (bkz: hadise) (bkz: allah korusun)
Kızlara seks teklif etmek ve eve çağırmak.
(bkz: bang bus)
utanmasam karşında aglardım şimdi. (bkz: cengiz kurtoğlu)
güncel Önemli Başlıklar