bugün

sözlükte yeni yeni türemeye başladığını gördüğüm sözlükçülerdir. kan arıyorlarmış, yok efendim bilmemne yazarına lazımmış. bırakın allahaşkına bu işleri. elalemin kan araması sizi mi gerdi yahu. siz eğlenmenize, dalganıza bakın. ama yok, ille aynı şeyler sözlüğe yüz kere yazılacak.

bırakın adam kızılay'a gitsin, radyoyu falan arasın. düşünsenize adam bir yandan kahvesini almış, bir yandan sigara tüttürüp sözlükte gezerken kan arıyor. oh ne ala hayat. bunlar da tutsun adama arka çıksınlar. gidin başka yerde arayın arkadaşım kan. bende var ama sırf bu yüzden vermiyorum. oh ben çalışayım, kanımı bunlar emsin. ne güzel vallaha.
utanmadan kan arayan yazarlara höyküren yazardan daha az utanmaları gereken yazarlardır.
ayrıca; sol frame deki x botonu..
(bkz: seni sikerim yaaa çok tatlı sıçmışsın)
utanmadan yurttan pijama ile çıkan kız arkadaşından daha özgüven sahibidir kan arayan yazarlar. (bkz: şakaysa hiç komik değil ciddiyse çok komik)
kan arayan insanların vampir gibi görülmesinden kaynaklı... yok yok aslında trollüğün doruklarına çıkmak amaçlı açılmış başlıktır.
henüz bir yakını için kan arama ihtiyacı belirmemiş , beşeri vasıflarını kaybetmiş hayvanımsı kimsenin, utanmaz diye yaftaladığı sözlük yazarlarıdır.
başına gelmemiş insan zırvası.

sen yaşa görürüm ben seni.
utanmadan, insanların sağlık problemi ve zorda kalmalarını dalgaya alabilen, zavallı tiplerden daha önem teşkil edenlerdir.
(bkz: adam ölmüş lan vurmayın)

--spoiler--
bertug zengin, 23.07.2010 00:05
beşinci nesil silik
--spoiler--
böyle başlık açmaya utanmadın mı len vampir ? derim. kan arayana ilk kanı zorla bundan alalım ahali.