rezildir. hiç kusura bakmasınlar ama durum bu. bu rezil şeyi herkes bakarken nasıl alabiliyorsun utanmaz. utanmadan regl olduğunu gösteriyorsun ahlaksız seni.
Ahlaksız kadındır.adet gördüğünü megafon ile de bildirir bu.
Hülya KARABAĞLI'nın haberi

Kızının ilk kez regl oluşunu düğün yaparak kutlayanların ardından Diyanet işleri Başkanlığı da kadınların adet dönemine el attı. Diyanet, 2009 yılı bütçesinde, kadınlığa ilk adım olan regl konusunda ödenek ayrılmasına karar verdi. Buna göre, 16 erkek üyeden oluşan Din işleri Yüksek Kurulu'nun, regl konusunda bilgilendirilmek üzere bir jinekologtan ders alması kararlaştırıldı.
ya siz ne pis varlıklarsınız. kondom alırken övünen şişirip şişirip çöpe atan insanlar.
Utanmadan gotunu silmek icin tuvalet kagidi Alan erkek ile ayni kategori de olan kiz.
utanmadan ped alırken suratına bakılması gereken kadındır.
niye utanıyım sayın mal? keşke annen de utansaydı da sen olmasaydın. malum doğurmakta seviştiğini gösteriyorya hani.
Bir sorun varsa bana ulaşın gençler. Utanmadan ped alan kadın benim.
ninem çok utandığı için pedini kendi yapardı eski fanilalardan falan dermişim.
ulan ped normal bir ihtiyaç neden utansın beyin mağduru. tüm kadınlar illa ki regl oluyor bunu sen öğrenince ne değişiyor??? aaaa kadın reglmiş çok ayıp aaaaaaa terbiyesize bak. pedsiz mi gezsin lan.
başkalarının sepetine bakmayın sn yazarlar o zaman. röntgenci misiniz? tacizci misiniz artık her ne boksanız, dedirten bir başlık adeta.
Bunda utanilacak bir sey yok, tam tersi kadinin saglikli oldugunun gostergesidir.
en doğrusunu yapıyordur. hala görünmesin diye ürünlerin altına koyanlar var. ben değil bir arkadaş..

küçükken ayıp günahla nasıl büyütüldüyse artık.

not: yazar burda kendine acıyor.
Namusu sorgulanması gerekilen kadındır.
Ped alan kadını yargılayan utanmazın göz takibinde olan normal bir kadındır. Doğaya bu kadar müdahale fazla oluyor artık.
Hamile olduğu halde sokakta gezen kadın gibidir. Utanmazdır. Cinsel çağrışımlar yapmak yoluyla ilgi çekmeye çalışır.
utanarak alıyorsa sikinti olmaz.
lutfen sen utanmadan prezervatlf al ki; çogalama.

seninkine keten bez kullandirirsin.
normaldir.
asıl anormal olan ise çocuk istismarlarının, kadın cinayetlerinin kol gezdiği ülkemizdir.
utanılması gerekenler de bunlardır.
Erkek mi alsın.
keşke zamanında baban utanmadan condom alsaydı da olmasaydın.
bir utanmadan diş macunu alan erkek değildir.;D
Ne giyeceğimiz, ne zaman dışarı çıkacağımız, nasıl yaşayacağımız konusunda sizden icazet almayacağımızı, bir ihtiyaçtan ötürü kullanmamız gereken bir şeyi alırken asla utanmayacağımızı size hatırlatmak zorunda kalmaktan utanıyorum asıl. Kadının doğurganlıkla alakalı bir problemi olsa, regl olmasa mesela ona da laf edersiniz siz. Sığ herifler.
Neden utanalım.
Ne baglasin totosuna bebek bezi mi.