bugün

(bkz: c est la vie)
göt ve meme sevişmek için var.
sevmek için değil.

evet.
Memeye doyunca insan muhabbet arıyor demekki.
upp boobss'un bile terk edildiği dünya bize neler yapmaz...
ee ne oldum demiceksin ne olucam diyeceksin. eved.
olay gerçek midir bilmem ama tam böyle ubs hanımın en civcivli en göz önünde olduğu zamanlar burada "bana böyle mesajlar geliyor hahaytt hepinizi popomda sallarım" dediği günlerde "bunlar gelip geçici şeyler karşıya alınıp muhabbet edilemeyen dışarıda sağını solunu kesmeden kola takıp gezdirilemeyen insanlar bir süre sonra illa ki yalnızlığa mahkum kalırlar" dedim diye hanımefendinin hayranları tarafından taşlı sopalı saldırılara uğramıştım. hey gidi günler hey..

terk edilmesine sevindiğim anlamı çıkartılmasın. sadece güzellik, yakışıklılık, seksilik gibi şeylere sahip olup "gelip geçici heves" olarak görülmek mutlu olunacak bir şey değil. he kendisi belkide zerre umursamıyordur elimi sallasam 50 si diyordur bilemem ancak netice her zaman haticeden fazla rağbet görür.
Kasap a haber verin ups boşa düştü diye.
yüzünü hiç görmedik ki belki de çok çirkin.
memelerinin namını duymuştum. ince bel koca meme kolay kolay bulunmaz. terkedildiyse terkeden kaybeder. ne demiş tarkan; unutmamalı incit memeli.
(bkz: Unutmayın ki bana hiçbir şey olmaz)
Herkes terk edilebilir, her zaman daha iyisi vardır. Çözüm basit, kimseye sonsuz güvenmeyeceksin. Kimseye de minnet etmeyecek şartlara sahip olacaksın. Bunun kişilerle ilgisi yoktur genel geçer bir kuraldır.
Memeleri ayri mi terk edilmis?
Ve benim bundan haberim olmaması?

https://m.uludagsozluk.com/e/45601646/

Şu entrymi erkeğe-aşka-sıçmık romantizme bağlayan andaval söylemidir.

Hayatta sahip olduğu tek şey; penis/am olan insanların ortak ana fikrine saygı duymakla beraber,

orada kastettigim şeyin

"statü",
"hayat standartları",
"iş hayatındaki prestij"
Olduğunu söyleyerek alt yazımı size açıklamayı kendime borç bildim nedense?

Borç kapanmıştır.
Bunu kendinize yapmayın.