1. 1.
  internetten para kazanma sitesi olarak karsimiza cikmis kurumlarin en buyugudur suphesiz, http://www.uploading.com adresinden ulasilabilir.

  sistemi cok basittir. dosya upload edersiniz; dosyanizi ne kadar kisi indirirse o kadar para alirsiniz. uyeliginizi aldiktan sonra nasil upload yapacaginiz, ne edeceginiz zaten hep yaziyor.

  upload limiti 2 mb ile 100 mb arasinda, o kotu olmus. fakat yeni yayinlanan ufak boyutlu yama gibi zirzavatlari hemen upload ederseniz cok pis para kirabilirsiniz.

  avrupa ve amerika icin 1000 indirmeye 10, rusya icinse 5$ veriyor yanilmiyorsam.

  kesinlikle strateji isi. adam gibi seyler yukleyebildiginiz takdirde 5000 kisi bile indirebilir gunde. cunku dosyayi siteden indirmek gibi bir zorunluluk yok.

  rapidshare'a yuklediniz dosyayi, oradan indirdiler. tamam. goturuyorsunuz parayi.

  referans linkimi vermezsem ayip etmis olurum.

  http://cash.uploading.com/?cod=w41733ae
  1 ... der meister
 2. 2.
  her ne kadar uploadların hızlı ve kolay olsa da free downloadların çok yavaş olması da pek bir can sıkmaktadır. minumum para çekme limitinin 30$ olduğunu hatırlatmak da fayda var.
  ... cokiyiyaa
 3. 3.
  alternatifi varsa kesinliklikle tercih edilmelidir. yavaş olmasının yanı sıra her dosya arası 1 saat bekletmekte.
  ... dis kapinin ic mandali
 4. 4.
  dün itibariyle 30 doları geçtim, bir deneyelim bakalım diye ödeme istedim. bugün para paypal hesabıma yatmış sorgusuz sualsiz. büyük meblağlarda sorun çıkarırlarmı bilemem tabi.
  ... metinmilli