bugün

Hayatımızda bize ait en özel anlardır. Bu bir olay olabilir, sevdiğiniz bir insanın size yaptığı jest olabilir. Ama Her ne olursa olsun, akıllarda kalıyorsa, çok özel bir andır.
aslında unutulması gereken anlardır.

takıntı hale getir o anın eş değerini yaşamak ister insan. yaşayamaz ve o anı arar ve bulmaz bu yüzden unutulması gereken bir andır.
05.10.2016
18:45
ayrılmıştık üzerinden 1-2 geçmişti ben bir haltlar yemiştim en yakın arkadaşlarım dostlarım dediğim insanlar bana karşı cephe almışlardı bana mesajlar atıyor hakaretler ediyor,tehditler ediyor sen nasıl bir insansın diyorlardı, bir çok arkadaşımı ve güvenlerini kaybetmiştim. Bana yazmıştın lütfen yalvarırım gel konuşalım edelim, öyle böyle geçirmiştim ve sonrasında bana bir süre yazmamıştın. Sonra bir mesaj attın dedin ki ''allah belamı versin bunca şeye rağmen seni seviyorum'' ve hemen ardından ''benim içinde gidin vurun ona, demiştim arkadaşlarıma özür dilerim o anki sinirimle söylemiştim'' ve bu olayın üstünden 5 yıl geçti seni hiç bırakmayacağımın sözünü kendime vermiştim , geçen sene sen beni bıraktın ama hatalarınla birlikte geri döndün, kabul edebileceğimi kabulleneceğimi sanıyordum ama yapamadım ve seni bıraktım. Bazen içimdeki o iyi kişi geliyor üzülüyor anıları canlanıyor ve sana tonlarca güzel sözler söylemek konuşmak istiyor, ama diğer tarafımsa sana kızıyor senden nefret ediyor ve sana tonlarca küfür edip içindeki nefreti kusmak istiyor. Ama ben napıyorum? oturuyor ve susuyorum.
lise 4.sınıftayım. canımdan çok sevdiğim sevgilim tabi o zamanlar belki hala da öyle olabilir. beni peşinden üniversitelere sürükleyen kız. neyse çok hasta oldum okulun da son zamanları devamsızlık sebebiyle gitmek zorundayım. iki sırayı birleştirip yattım uyuyorum uyandığımda benim kafamı kucağına almış anne şefkati ile saçımı okşuyor. tabi benim bir kız için okuduğum üniversiteye bak diyerek tekrar üniversite sınavına hazırlanmamla birlikte başlayan ve devamında gelenler 2 yıllık ilişkimin son bulmasına sebebiyet verdi.
çok fazla içtiğim bir gece evin 2.katından karın üstüne atlamam.

Aslında unutabilirdim, videosu olmasaydı...
anladığı için de unutulmaz.