bugün

akp hükümetinin başa geldiğinden beri türban yasağının kalkmasıyla ilgili çalışmalarından anlaşılıyor ki artık demokrasi kavramı bu konuda da ilerliyor. peki üniversiteye açık saçla girme yasağı olursa ne olur? bunu herkes biliyor tayyip baştan alınır vs. vs. gelecek zamanda olması pek ihtimal olarak bile görülmese de insanın kafasında düşünmesine engel olamadığı konudur.

edit: böyle bir şey olursa erkeklerinde sakallı sakallı dolaşacağı kesindir.
olmayacak yasaktır, saçmadır. ah bir de empati kurabilsek...
kapalı saçla girememek kadar saçma ve salak yasak olacaktır.
(bkz: empati kurun)
intikam soğuk yenen bir yemektir. yersen.
saçmadır. açık saç ne bilimin önüne geçmeyi temsil eder, ne de ben o şu bu dinine mensubum mesajını içerir. ironi yapılmak istenilse de bir arkaya yaslanıp mı geriye yaslanıp mı neyse düşünmek lazım. neden üniversiteye giremiyorlar diye? sebebi açık ortada! bilimi reddeden kimselerin bilim yuvasında ne işi var? ha demokratik olun denir bu durumda ama demokratik olmak için önce tarafların demokratik olması gerekir, muhafazakar demokrat değil. muhafazakarlıkla demokrasi kavramını nasıl bütünleştiriyorsunuz? buna en güzel örenek olsa olsa işine geleni demokratik adlandırıp laissez faire, laissez passer anlayışı içinde,(laiklik nedir? bizim laik olmamıza gerek var mıdır tartışmasını açmak, kime canım isterse satarım anlayışı içinde özelleştirmeler vs.) işine gelmeyeni demokratik olmamakla suçlamak( evrim teorisi çıkarılsın ders kitaplarından imam hatipliler de üniversitede uzmanlaşması gereken alanda değilde her alanda uzmanlaşmasının önünün kesilmesi vs.). demokrasi nedir? hangi şartlar sağlanırsa demokratik ortamlar oluşur? temelden düşünülemi ilk önce özgür birey esastır. ama herşeyden özgür olan çevresinde onu hiçbir şekilde kısıtlamayan şartların oluşması gerekir. yok o olmasın ama bunlar olsun anlayışı içinde demokratik tartışmalar yaşanamaz. ne çok demokratik sözcüğü kullanıldı bea. anlaşılsın diye mi acaba yoksa 40 kere söyleyimde olsun diye mi neyse.
saç görünmesinden tahrik olan adam (bkz: kıl feşisti) bi bünye olarak kol kıllarından da tahrik olabilir , bu yüzden mümkün mertebe balık adam giysisiyle dolaşılması gereklidir bu manyaklar tahrik olmasın diye..işte bu manyaklar ülkemizde çok bulunduğundandır ki , türban her daim güncel bi konu olmuştur artık..bu başlık da , türban terliksi hayvanının muhtemel kollarından biridir..şu anlık o kol çıkmamıştır ama , bilindiği gibi sillerini yemeğe yaklaşırken çıkaran bakteriler gibi çıkması olasıdır..
(bkz: herkesi kendin sanma)
hali hazırda yasak olan yasaktır. bana öyle gelmektdir ki başlıkla anlatılmak istenen üniversitelere açık saç ile girme yasağıdır. şu an yasak olan kapalı saç ile girme yasağı ile tam olarak uç noktalardır ayrıca.
anlatım bozukluğunu engellemek için;
(bkz: universitelere acik sac ile girme yasagi)
bu gidişle türkiye nin geleceği durum!!!
bir gün birilerinin paranoyak toplumumuzu açık saçın da siyasal simge olduğuna inandırabileceği ihtimalini göz önünde bulundurduğumuzda mümkün olabilecek hadisedir.
(bkz: yok artık)
(bkz: hanım koş bizim oğlan dikkat çekiyor)
başörtüsü yasağını,yani gerçekten var olan bir yasağı gölgelemek ve yerine sun'i korkular pompalayıp "yavuz hırsız ev sahibini bastırır" misali ortaya atılan iddia.

boşverin "baskın basanındır"cılık oynamayı,olmayan şeyler üzerine konuşma sevdası kimseye birşey kazandırmaz.bu kadar hak-hukuk kaygısı taşıyan insanlar iseniz,var olan yasaklar ve sahici mağdurlar ile ilgilenin,ideoloji salatalarınızla gerilimi artırmayın.

işte mahalle baskısı diye buna derim ben.olmayan şeyler üzerine konuşup gerçeği gölgelemek,insanları yanlış yönlendirmek,üstelik ortaya attığı iddiaya kendisi de inanmak..bunlar ne vahim şeyler,silkelenelim ve hayal gücümüzün sınırlarını zorlayacak fantazileri unutmaya çalışalım,çekilmez oluyor çünkü.
üniversiteyi 3.90 ortalamayla bitirdiğim için umrumda olmayan sorundur. yav bırakın bu işleri be kuzum bütün dersleri verdiniz de bi bu mu kaldı düşünecek. aç gitsin yav altı üstü bi kıl aq. sen aç senin yerine ben kaparım sevabı sana tamam mı? hadi bakıyım çalışın. üretin. ülkenin üretime ihtiyacı var hazır yiyiciler sizi. yok açık yok kapalı. ders çalışmamak için bahaneler bunlar. elin oğlu aya gidiyor sizin derdinize bak. hepinizin kafasını sıfıra vururum şerefsizim. kafamı bozmayın benim.
(bkz: acık sac)
(bkz: girememe yasagı)
bu ülkede alevi nüfus ve demokratlar oldukça fantazi olarak kalmaya mahkum bir yasak.
kelleri zorda bırakacak durum.
eğer saçlarınız koyu renkteyse girebilirsiniz yasağı.
güncel Önemli Başlıklar