bugün

ülkemizde 40 kişilik bir otobüste 2 insanın yanyana oturabilmesi için minimum 21 adam olması lazım o otobüste..
zira boş koltuk dururken gidip başka kadının yanına oturursanız sapık, adamın yanına oturursanız da godoş olarak sıfatlandırılmanız kuvvetle muhtemeldir..
işte yine her zamanki bir gün..
otobüste 20 erkeksinizdir..
otobüs durakta durur...
otobüse bir kız biner ama kız demeye diliniz varmaz..
nasıl anlatsam..misal angelina'yı al avril'le çarp sonra claire'i ekle..
claire'i çıkar ya da böyle fazla oldu..kate'i ekle en iyisi..hah şimdi oldu..
işte "o derece" bir kız biner otobüse..böyle buram buram yaşama sevinci, buram buram gençlik ateşi kokan bir kız..
daha biner binmez taze bir koku yayılır otobüse..tüm erkekleri titreştiren bir dalgalanma olur önden arkaya doğru..
neyse kız güleryüzüyle akbilini basar sonra da kafalarını dayayıp uyukladıkları camdan kendisini gizlice kesen 20 erkeğin oturduğu otobüse göz gezdirir..
en önde oturan çocuğun içi kıpır kıpırdır elbet..
"olm kesin benim yanıma oturacak" diyerek şöyle ikili koltuğa fütursuzca yaydığı kıçını çaktırmadan toparlar filan..
bazıları vardır hiç ilgilenmez gibi yapar "senin gibi her gün onlarca kız oturuyo yanıma, saati soran bile oldu heheyt!.." pozu alarak "cool" takılırlar..
burda elbette sapıkça bir düşünce yoktur kimsede..ama o kızın yanına oturmaya layık gördüğü erkeğin o otobüsteki "en temiz yüzlü, en güvenilir imaja sahip" erkek olduğu tescillenecektir..
kız yavaş yavaş koltuklar arasından süzülmeye başlar..
bir atom bombası misali yanından geçtiği her canlı organizmanın yaşam enerjisini ve kendine güvenini sıfırlayarak tüm otobüsü arşınlar ve otobüsün en arkasına geçer ve ayakta dikilir..
yolculuk boyunca özgüvenlerini emip posalarını çıkardığı 20 erkeğin arkasından,
"hahayt..hiçbiriniz benim yanımda oturmaya layık değilsiniz, hepiniz pis sapıklarsınız, güzelim ben prensesim tralalala"
nidalarıyla şarkılar mırıldanır kız..
umursamadığını 157 tweet atarak gösteren kız modeli.
(bkz: apakozmik kız)
(bkz: her şeye bir şey yapmak)
güncel Önemli Başlıklar