bugün

üniversitesiyle aynı isme sahip olan sözlükte, yazma fırsatı bulmuş şanslı yazardır.
(bkz: mstone)
uludağ ıda gördüğünde üçlüyü tamamlamış olacak yazardır.

(bkz: hem dağını hem ünisini hem de sözlüğünü görmek)
dört dörtlük yazardır.
Şanslıdır kendisi. Kendine verilen "görükle" nimeti için her gün şükretse azdır.
uludağın zirvesinde uludağ sözlüğe bağlanan bir uludağ üniversitesi öğrencisi şukelayı hakeder. bilen gören beri gelsin.
sokaga uludag sozluk tisortuyle cikar, bi elinde uludag gazoz diger eli cebinde saga sola poz verir sike bile surulemeyecek 2 gram akliyla.
sözlüğe kayıt olurken sadece uludağ üniversitesi öğrencilerinin yazar olduğunu hayal etmiş olabilecek yazar.
akıllı yazardır. kafasında yazar olmayı düşünmüş olayım ama nerede olayım kendi üniversitemin adını taşıyan sözlükte olayım, şimdi benim orada yakınım da çıkar arkadaş da çıkar diyerekten bağlantıyı kurmuş, aramıza gelmiş görmüş geçirmiş yazardır.
mekke'de ibadet eden bir insanla mutluluğu yaklaşık aynı düzeyde olan yazardır.
en azından itü'de okuyup uludağ sözlük yazarı olmaktan iyidir.
kendimden biliyorum pek akıllıdırlar.
sözlükte okuyup, ünide yazmayı deneseydi çoktan mezun olmuş olması gereken yazarlardır.
sanırım kayak yapıyonmu la mesazlarına maruz kalandır.

(bkz: adaya gidene faytona bindinmi diye sormak)
ben de bunlardan biriyim. üniversiteyi kazanmadan önce de uludağ sözlükte yazıyordum. göbeğim uludağ ile birlikte kesilmiş bir kere..
2 dönem olan bir yılı 3 dönemde bitirirler.
şöyle ki; bahar-güz-yaz.

(bkz: ben)
(bkz: Buyrun benim)
Zall'dir. Belki ben de bu guruba girebilirim belli mi olur. Yazdik 1-2 bolum tutarsa.
kendisiyle takıldığı yerle uyumlu olan yazardır.
bu sene gururla katıldığım kervandır. tercihin son gününe kadar osmangazi(eskişehir) yazacak ben ani bir kararla sözlüğümün üniversitesine geldim.mutluyum.
mekanın sahibidir.