bugün

"1 ay 3 hafta olsunmu" başlığına entry girdim, silmişler. gerekçe yardı beni akşam akşam.

entry'im:

başarılı bir teaser.

not: soru eki olan mı/mu ayrı yazılır. örnek veriyorum; gerizekalı mı?

silinme gerekçesi: forum/chat tarzı entry'ler silinir. (notu kastediyor)

yorum yapmama gerek yok heralde?!
noktadan veya virgülden sonra bir boşluk bırakılmasını öğren(e)memiş yazarlarla dolu sözlük.

"biten cümle sonuna nokta veya gerekli noktalama işareti konur. noktadan veya virgülden sonra bir adet boşluk bırakılmalıdır" şikayeti altında en az 50 gammazlama yaptım lan.
diğerlerine göre daha demokratik daha seviyeli ve daha eğlenceli sözlük.
bana hayatımda rastladığım en müthiş insanı veren sözlük. e nicholson kardeşiniz naptı tabi ki batırdı.**
kan aranıyor duyurumu yapmayan sözlük.

neden?

1. derece akraba değilmiş, 1. derece arkadaşmış.

ama otun bokun duyurusunu yaparlar. ne bileyim biri kitap yazar, 1 nisan'da şaka yapar, gammazlara uyarı verir, sözlükte bir sik olur zart zurt...

candan daha mı önemli lan.
atatürkün çok partili ortam yaratmak için girişimlerde bulunması gibi,
ssg'nin de çok sözlüklü ortam yaratmak için önayak olduğunu düşündüğüm sözlük.
iyi ki burdayım.yoksa onunla birbirimizi sevmekten başka nasıl bir ortak noktamız olabilirdi ki kimsenin bilmediği..
edit: sen varsın bu o kadar önemli ki..varsın ve burdasın yada sadece 120 km uzakta..
yazar(cık)ların * kalitesiyle kan kaybeden sözlük.
yazarlarının yüzde sekseninin tek derdi hükümete dalkavukluk etmek olan, gün geçtikçe insanlıktan çıkmaya başlayan yazarları barındıran sözlük.ahanda örnek (bkz: polis tekmesiyle bebeğini düşüren öğrenci)
son 10 dakika itibariyle girebildiğim tek web sitesi. ben kaynaklı bir problemden ötürü olsa gerek diğer hiçbir siteye bağlanamıyorum. modemi kapatıp açtım falan ama hala durum böyle. ne garip.
istanbulda yaşamak gibidir.

keşmekeşine, zorbalığına, yalnızlığına, güzelliğine, zorluğuna, işvesine, sahtekarlığına, herşeyine rağmen tutkunu olmaktır.
spoiler verirken boşluk bırakılamayan sözlüktür.
şunun gibi;
--spoiler--
bug mıdır nedir anlamadım.
--spoiler--
iyi bir sözlük klonu.
sırf söylenmek olmaz, yardımımız dokunsun diye gammazlığı kullanıyoruz. fakat, bazıları günlerce veya haftalarca olmak üzere, formata aykırı olduğu bariz(çoğu başlığın durumu ile ilgili) olan, hakaret içeren(imalı veya doğrudan küfürle) mesajlara dokunulamayabiliyor. ya moderasyon ekibine yenileri alınması lazım, ya da mevcutlar yeterliyse daha iyi çalışmaları lazım. formata uygun olmayan girdiler gırla gidiyor çünkü.
"alternatifi olsa da siktirip gitsek" diye düşündüren boktan sözlük. yöneticileri de çok kıl.

(bkz: silinen entryi cilalayıp canlandırmak)
moderatörlere gerek kurgu, gerek işleyiş, gerek güfte yönünden hatalı oluşturulan entry/ başlıkları bildirdiğinizde "biz çok özgürlükçüyüz lay lay lom say my name; ı am'a super girl" cevabı aldığımız kendisini sözlük zanneden fare.
efenim; dünyanın en özgürlükçü, en demokratik ülkesinde dahi "tecavüz ve şiddet yasaktır"
siz hangi makrosiyatik nasyonal ülküsel düşünceden gelmektesiniz. kreşe döndü lan buralar.
iyidir iyi.
kedidir kedi.
Her telden çalan tek sözlüktür. Cidden...
içinde rengarenk balıkları barındıran bir akvaryum. o balıklar suyun içinde kendilerine yem arar ama mecbur olmadığı sürece birbirlerine sürtünmezler.
hayatın genelinde geçerli olan kural burada da geçerlidir. "()" almak için bolca ":)" bundan almak gerekir.
çok eğlenceliymiş, bazı yazarlar öyle diyor.

biz uyurken dansöz mü oynatılıyor bu sözlükte? böyle güldürüklü eğlenceler falan mı düzenleniyor? öyle bir şey varsa söyleyin iş yerinden izin alalım da gece size katılalım. yoksa biz bir eğlencesini göremiyoruz.

kürtçüsü gelir idoloji sıçar, ak memur gelir ideoloji sıçar, chp'li gelir bunlara sıçar. böyle bir yer nasıl eğlenceli olabilir lan? düşünüyorum düşünüyorum yok diyorum imkanı yok. sol frame'e bakmadan sadece inbox renklendirilerek sözlük yazarı olunuyorsa o zaman güzeldir tabi hayat, eğlencelidir.

ne zaman cahil ideoloji kavgası biter ya da bitirilir, o zaman bu sözlük adam olur. yoksa gün geçtikçe itin köpeğin uğrak yeri olup eski zevki kalmayacak.
(bkz: artı 18)

herkesin bir kavga içinde olduğu sözlük. bakın beyler bayanlar sizlere sorum şudur: hepimiz yarraktan geldik yarrağa gidiyoruz. böyle ortam mı olur lan?
arada sırada girip bir nevi beynimde birikenleri boşaltmamı sağlayan yegane sözlük. ekşi sözlük özentisi piçler siktirip giderlerse daha da severim uludağ sözlük' ü. herif ekşi sözlük' te yazar olunca basıp gidecem diyor var mı böyle yavşaklık?

ne provokatör mü? troll dostum o.
sözlüğü kendisinin sahibi zanneden über yazarları barındıran sözlük. ekşi sözlüğü sevenler piç oluyormuş bunu da anladık. işte böyle kaliteli bir ortam.