bugün

(bkz: daha hizli bir sozluk icin iciyoruz zirvesi)
gün itibariyle tavan yapmış sorun.
(bkz: sürat felakettir)
yavaş olmayı da geçtim bazen abartıp uuserları dakikalarca beyaz bir ekranla başbaşa bırakabilen sorundur. olsundur.
6,5 Megabit/sec internet hizina sahip olmaniza ragmen, sozluk sayfalarinin inanilmaz agirlikta acilmasidir. yaklasik her 15 dakikada bir 3 dakika boyunca sitenin acilmamasi ve bu durumun hergun tekrarlanmasina kadar gidebilir.

(bkz: ben bunu su an yasiyorum)
artık çözümü şüphesiz şart olandır.. sözlükte bütün hayat durmalıdır ve bu çözüme odaklanıp çözüldükten sonra devam edilmelidir.. zira böyle devam etmek gerçekten çok zordur.. diğer sözlüklerin nasıl açıldığını görünce insanın içi parçalanmaktadır.. yetkililerin en acilinden bu sorunu çözmeleri gerekmektedir.. sorun paraysa, gerekirse taksim meydanında bağış standı falan açılmalıdır.. olmadı reklam alınmalı o da olmadı bir hesap açılırak herkesden 1 ytl kampanyasına girişilmelidir.. böyle hakkaten zor yani.. yetkililer duyun sesimizi!!!!
artık çözümü şüphesiz şart olandır.. sözlükte bütün hayat durmalıdır ve bu çözüme odaklanıp çözüldükten sonra devam edilmelidir.. zira böyle devam etmek gerçekten çok zordur.. diğer sözlüklerin nasıl açıldığını görünce insanın içi parçalanmaktadır.. yetkililerin en acilinden bu sorunu çözmeleri gerekmektedir.. sorun paraysa, gerekirse taksim meydanında bağış standı falan açılmalıdır.. olmadı reklam alınmalı o da olmadı bir hesap açılırak herkesden 1 ytl kampanyasına girişilmelidir.. böyle hakkaten zor yani.. yetkililer duyun sesimizi!!!!

(bkz: yeter artık)
adamı fıtık eden yavaşlık. kapatıyorum sözlüğü tekrar açmaya çalışıyorum bu sefer ekranda sadace "gri" bir ekran haydaaa kapatıyorum tekrar yine açmaya çalışıyorum busefer abudik gubidik "2fsearch &%4^'" bilmem ne gibi bir hata. fıtık ettiniz be adamı g.tü boklu nice sözlükler bu kadar yavaş değil be.

(bkz: sözlükten soğuma nedenleri)
gün itibari ile dibe vurmuş olaydır..
aynı zamanda online sayısının an itibari ile 72de olmasının tek nedenidir..**
asalettendir bu.
bugün ayrı bir yoğunlukla kendini göstermiştir.. hoş hemen hergün böyledir ama..
entryleri 3-4 kere girmeme neden olan sinir bozucu hadise!!
(bkz: burdan yetkililere sesleniyorum)
(bkz: uludag sozluk un en yavas olması sorunsali)
(bkz: uludag sozluk ten soguma nedenleri)
hep birlikte kanıksadığımız, iliklerimize kadar sindirdiğimiz sorunsaldır. gaz bile yapmamıştır. birden hızlanınca sözlüğü uzaylılar ele geçirdi herhalde diye korkular salmaktadır. maazallah online yazar sayımız azalacak hızlanırsa. alıştık çünkü, ortalama 100 sabır taşı takılıyoruz ıkına ıkına.
birlikteyiz mutluyuz.
(bkz: öhöm)
(bkz: uludağsözlük artık hızlansın kampanyası)
sözlüğe üye olduğum anda edindiğim ilk intiba .umarım bu hızı yüreğim kaldırır.
hız hız hız efendim. durum aynen su sekilde tezahur ediyor bende. soyle ki;

bir hevesle sozlugu acıyorum, uye adını ve sifremi yazana kadar ortalama yaklasık 3 dakika bekliyorum. sonra sol frame bakıyorum. ilgimi ceken bir baslık oluyor, tıklıyorum ve yaklasık iki dakika daha bekliyorum. entry mi yazıyorum, onaylanma sureside yaklasık iki dakikayı alıyor. tekrar sol frame icin bugunu tıklıyorum, yeni baslıkları gormem yine yaklasık iki dakikayı alıyor. tum bunlar oylama yapmak icinde gecekli, bu durum cok can sıkıcı. cok bekliyoruz efendim, cok. birde hırstan entryleri iki defa gonderdigim oluyor, bu sefer silme telası, onun icin yine iki dakika bekleme sureci....
sabahın 6sında 13 kişinin online olması halinde msn'de uykusuzluktan ambele olmuş bir halde paradise ile şu diyaloğun yaşanmasına sebep olaydır;
+lan
-he?
+niye bu sözlük böyle?
-böyle derken?
+yavaş?
-lan ben bi sevindim hee ben de sadece benim bilgisayar yavaş saniodum iyi iyi..
+halbuki bizim yeni serverimiz vardı.
-di mi yaa!?
+ikinci el server aldı heralde bunlar ahahhahahah
-iğrençsin
+biliyorum.
(bkz: sözlük bana karı bul lan allahsız)
(bkz: sözlük bana dondurma al lan allahsız)
(bkz: sözlük bana iş bul lan allahsız)
(bkz: sözlük bana yemek yap lan allahsız)
(bkz: sözlük bana eğlence bul lan allahsız)
(bkz: sözlük bana karıncayiyen bul lan allahsız)

gibi direktifler devam ettiği sürece, sona ermeyecek olan sorunsaldır. halbuki bir rahat bıraksak, cayır cayır çalışacaktır.. *
uludağ sözlük yavaş değildir aslında diğer sözlükler hızlıdır. *
(bkz: geç olsun güç olmasın)*
o an sözlükte bulunan online yazar sayısına bağlı durumdur. 40 ki$iyi rahatça kaldırabilmekte * fakat 150 sınırını a$tığı an yava$lamaya ba$lamaktadır.
özellikle son birkaç gündür, göbek çatlatan niteliktedir. araba gibi ittiresi geliyor insanın.
geri gelmiş, bizi bulmuş, gri ekranımızı** yine bizlerle buluşturan sorunsal.