bugün

uzun uğraşlar sonucunda çözdüğüm olay. sorunu yaşayanlar hotspot shield programını bilgisayarlarına yüklerlerse siteyi hızlı bir şekilde kullanabilirler.

edit : eskisinden bile hızlı!
(bkz: 28 gün sonra yazar olan gencin dramı)
bugün sürekli devam eden ve sadece burada yaşadığım bir sorundur. entry oylamak bile işkenceye dönüşmüş durumda.
giriş yapmadan önce tıkır tıkır açılan sözlüğün giriş yaptıktan sonra çekilmez değil açılmaz derecede yavaşlaması sorunuyla paraleldir.

fibernetim var, hunharca hızlı çalışıyor diğer siteler. mesaj kutum filan da temiz ama inatla düzelmiyor. bir el atan yiğit çıkmaz mı acaba yardım edecek bu soruna?

--spoiler--
entry ekleniyor: Tahmini Kalan Süre= 24 Saat
--spoiler--
2 gündür başıma gelen şey. sözlük ok çok yavaş. yardım eden de çıkmadı. nasıl hızlandıracağız bu sözlüğü? aparatların da bir kısmı çalışmıyor artık.
(bkz: zall bize yeni server al kampanyası) *
başlıkların dehşet durumları yüzündendir.
imdat sorun var.
sürünüyorudur sevgili sözlüğümüz.
an itibari ile yaşanan sorundur. mozilla firefox 4 beta kullanıyorum. diğer siteler tık açılıyor ama uludağ çok yavaş. şu entry i girebilmek için bile 2 dakikadır uğraşıyorum. sorun sadece bende mi diye de merak ediyorum.
ara ara hala devam etmekte olan sorunsal. *
(bkz: birşey yapmalı)
ikinci ya da ucuncu deneyisimde sozluge ulasmama sebeptir..
sözlüğün selameti açısından bir an önce çözüm bulunması gereken hadise.
eğer kağnı mhz hızı ile çalışmaya devam ederse entry girmek çok zorlaşacaktır.
(bkz: sozluk hızlan be allahsız)
kafayı yeme noktasına getirmiş sorunsaldır. lacivert çizgiye yalvaran gözlerle bakılıp, kul köle olunmuştur. entry girmek için değil, çizgiyi izlemek için sözlüğe oturulmuştur. yazar değil, bakar olmuşuzdur. *
(bkz: yavasliyor efenim durduramıyoruz)
sözlüğün sıcaktan mayışmasından kaynaklanıyor olabilir.* *
öğle saatlerinde tavana vuran sorundur.
(bkz: sozluk yazarlari halk gibidir)
hele bugün yavaşlık konusunda doruğa ulaşmış olan hadisedir. artık bu soruna bi çare bulunmalı. hızı arttırılmalı birşeyler yapılmalı çünkü insanı bir süre sonra çileden çıkartıyor. (bkz: sözlükten soğuma nedenleri)
baslığı sol tarafta görüp, tıklamanın ardından bes saniye beklemektir. ama emektar sözlükler böyle geç açılır. girin, bakın yeni açılan sözlüklere? hepsi birbirinden hızlı. neden? çünkü onlar klonların da klonu, çok kötüler. yeniler, hızlılar ama, uludag gibi olamazlar. allah onları alır insallah.
(bkz: cefa olmadan sefa olmaz)
entry girme isteğini bastıran sorundur. entry girerken defalarca yarıda kalmıştır. yavaşlıktan ziyade zaman zaman tamamen durmakta ve bilgisayarı kapatmaya sebep olmaktadır.
gri olsun hızlı olsun dedirten sorunsal.
(bkz: sözlüğün kötürüm kalması) * bugün sürekli oluyor lan kurtaramıyorum. yoksa yoksa ölecek mi doktor bey.