bugün

varolan sözlükler içinde en fazla akp linin,en fazla yandaşın kol gezdiği sözlük olan uludağ sözlüğün artık isminin bir anlamı kalmadığı gerçeğidir.tez zamanda ismi değiştirilmeli ve şakirt yapısına göre isimlendirilmelidir.
benim favorim ;
(bkz: şakirt sözlük)
(bkz: entry-nick uyumu)

der ve giderim...

Istiyorlarki ekşi gibi ateıst yuvası olsun , inci gibi ergen-abaza yuvası olsun..
isminde sorun yoktur, gereksizdir bu kampanya.
ama uludağ sözlük'ün bir sürü eksiği var. mesela ben "uludağ" yazana kadar uludağ sözlük'ü bulamıyorum google'dan. hatta "uludağ sö" yazınca bile karşınıza önce "uludağ söve" çıkıyor. oysa, "e" yazdığınız an karşınıza direkt ekşi sözlük çıkıyor. uludağ sözlük'ün atak yapması gerekiyor her anlamda. öyle ki ekşi sözlük'e bile rakip olmalı. ama bu çok zor gibi. sola bakınca anlayacaksınız durumu. adamlar sadece "chp'nin en boktan parti olduğu gerçeği", "yobazların bu ülkeden gitmesi gerekliliği" gibi başlıklar açıyor, kendi içimizde bölünüyoruz daha. ekşi sözlük'te her ne kadar elit bir hava olsa bile bir şey yapmaya çalışıyorlar. ya biz? "pipisi 99 cm'den küçük olanlar gaydir" gibi başlıkların içinde debeleniyoruz. kültürel, bilgi içerikli, "gerçeğe dair" entry'leri okumuyoruz.

yeri bura değil ama nereye yazayım peki?
ulusal sözlük olsun.
allah akp'lileri korusun sözlük olabilir, önerisi ile katıldığım kampanya.
yani yaratıcı bir isim olursa neden olmasın.
eski sözlük olabilir, google aramalarında da daha kolay bulunur ve tıklanır olacaktır. gerçek rekabet budur.
yarı ekşi sözlük olsun mesela.
son geldiği hale bakarsak suludağ olmalı...
çükübik olsun.
erdoğan sözlük olabilir.
Ergen sözlük olmalı.
Eşki olsun. Fazla uzaklaşmayalım.
Ulusözlük zaten.
Evet melis sözlük olsun.

Bence daha çok üye alır. Daha çok reklam.
"zall'ın yeri" nasıl ama? zaten full dayı dolu sözlük. iyice okeye dördüncü arama mekanına dönsün.
Ulucami yardımlaşma derneği olsun. Eheheh.