bugün

arude50'nin moderatör olmasıyla çözülecek problem.
(bkz: suçu kendine at beybi)
çinlilerin kabahatidir. onlar gelip yazıyor ya bu sözlükte.
-uludağ sözlük boka sarıyor hacı
+neden? ne oldu?
-hacı bak şimdi taraf olan bir moderasyonumuz var, inananlar inanmayanlara, inanmayanlar inananlara bok atıyor, maç günü olmaya görsün taraftarlar birbirine giydirme yarışında, pkk sempatizanı yazarlar desen sözlükte cirit atıyor, önüne gelen anket başlık açıyor, tek entrylik başlıkların biri bin para, bilgi içerikli entry desen 100 tane de 1 tane.
ettiğiniz küfürlerin sol framede sıfır kaldığını anladığınız andır.
tanım: 3. nesil sözlük rahatsızlığıdır. 1 adet kudret narı ile sindirim sistemi eski haline getirilir.

ayar fasilitesi: he ya, o kadar tırsıyoruz ki moderasyondan, şimdi forum chat tarzı ayar yedirerek formatı çiğniyoruz ya, acaba beni çeker vururlar mı diye yusufluyorum şu anda. moderasyonun gözüne girmeye de o kadar meraklıyım ki yakarım bu gezegeni, evladımı keserim şu yatay ve dikey piksellerin kesişmesi nedeniyle görsellik kazanan sanal sözlük için.

bonus: lan malpaçino, sen ben butonunun işlevini çözmeye çalışırken, ben 59. turumu atıyordum sol frame de. biraz detay arasan bu başlık altında amerikayı 19. kez keşfettiğini göreceksin.

ve çoook eskilerden bir bakınız geliyooor:

(bkz: aramaya inanmak)
6. nesilin ergenlerinin sebep olduğu durumdur.
magandasal maç yorumlarıyla dolu olduğu durumdur. nesildaşım ergenlerde dahildir tabiki.
kendini bi bok zanneden yazarların sözlükteki tanıdıklarıyla beraber ''çok seviliyoruz biz, biz en iyiyiz, harikayız'' ayaklarına yatmaları sebeplerden bir tanesi ve en üzücüsüdür.
(bkz: ağlamayın lan süpersiniz hadi)
başlık 2009'da açılmış. süreğen bir boka sarma durumundan ya da karamsar arkadaşların varlığından söz ediyor olabiliriz.

ancak aklı fikri siyasi ve inanç odaklı konularda ortalığı karıştırmak olan provakatör tipleri düşündüğümüzde aslında her iki durumun da söz konusu olmadığını ancak sözlüğün ciddi anlamda bok barındırdığını düşündüren sorunsal.
yeni değil de, eski nesillerin daha iyi anlayacağı bir gerçektir. maalesef online listesi tıkladığı zaman adam akıllı sevişebilecek 5-6 tane kız kaldı. hepsi abazan tayfası yüzünden ya silik oldu, ya da artık yazmıyor. misal bu yazıyı yazmadan önce şöyle bi yoklayım dedim, inanın sapların arasından zor buldum kızları. lan sözlük bu değildi amk. cidden böyle olmamalı! bi huzur vardı, bir neşe, bi paylaşım vardı lan. sanki papatya tarlasında istop oynayan çocuklar gibiydik. şimdi herkes istop demiş gibi. donduk, soğuduk, yok olduk hep.
görsel
saat ilerledikçe +18 konularının açılması.
normaldir. Saat ilerledikçe insanın aklı uçkuruna kayıyor. Televizyonlarda erotizm içerikli programlar yapılıyor.
ne demiş atalarımız..
(bkz: kişi kendinden bilir işi)
geceleri neden uçkur gelir akıllara merak ettiğim sorunsualdır.
(bkz: böyle iyi)
Kendini bilmez yazarların rahatsızlık vererek sebep olduğu durumdur.
3 senedir buradayım bu tip başlıklarıgörmeden geçirdiğim tek bi gün yok.
iyi de hemşerim niçin yazmaya devam ediyorsun. fikrini beyan etme gereği duyuyorsun. sardı ise sardı, yetkilisi var, amiri var memuru var, gammazı var, moderatörü var diyerek düşünülesi ince bir durumdur.