bugün

gerçek hayatta yapılamayan tür muhabbetlerin burada yapılabilmesi.

ciddi olmak zorunda olmaktan, geyik yapamamaktan hep şikayet etmişimdir.
ama şimdi? şimdi öyle mi ya?

şimdi uludağ sözlük var. uludağ sözlük! isviçreli yavşak bilim insanları test yaptılar.
klavyemizin yarısıyla ekşi sözlüğe giriyoruz, diğer yarısıyla uludağ sözlüğe giriyoruz.
ekşi sözlüğe girdiğimiz kısım çatlıyor, patlıyor, parçalanıyor, tuşların üzerindeki yazılar hep siliniyor.
ama uludağ sözlüğe girdiğimiz taraf bembeyaz. lekeden kirden eser yok.

abi pardon da bu muhabbet nereye doğru gidiyor?
Diğer sözlükler gibi burnu büyük yazarlardan oluşmamasıdır.
manita düşürebilme potansiyeli yüksek olmasından kaynaklanır, elimi sallasam hatuna carpıyor burda.
Sigara gibi bağımlılık yapıyor olması, fakat buna rağmen zarar vermemesi.
itü gibi hain değil, sizi çaylağa düşürüp uyarmasını biliyor. pat diye silmiyor.
ekşi gibi sıtkı sıyrık değil, her daim kontrolü elinde tutuyor.
inci gibi formatsız da değil, bu da bilgi vermeye itiyor.

kullanıcılar buna uymuyor tabi, olsun.

ha bir de, güzel arkadaşlar edinebiliyor insan.
çaylalık dönemi 5 dk sürüyor.
diğer sözlüklerden daha seviyeli (bkz: inci sözlük)
hepsi benim bebeklerim.
(bkz: eşşeğinsiki)
4 s kuralı gereğidir.
çünkü yazıyoruz buraya böyle, ne güzel.
ne kadar sövüp saysamda uyuşturucu gibi olmuş mübarek, bırakılamıyor istenilsede.
sonuç olarak insanın vakit geçirmek, derdini ortak aramak için çözüm bulacağı en iyi yoldur uludağ.
candır can.
Seviyorum lan bu sözlüğü. sevmenin nedeni yoktur.
Öyle çok sosyal biri filan değilim. Az konuşan, daha çok dinleyen nalet bir durumum var. sözlük istediğimi yazmama olanak sağlıyor. En mühimi de aslında yeterince özgürüm... egomu da okşuyor. Ciddi düşünüyorum kendisiyle. (bkz: ben sensiz ne yaparım)
uludağsözlük yazarlarının neden bu güzel ortamı sevdiklerini ifade eden giriş cümlesidir.
çünkü her gün bu ortamı özlediğimi farkediyorum..
muhabbet edebiliyorum insanlarla.
istediğim gibi yazıp saçmalayabiliyorum.
uludağsözlüğü seviyorum. çünkü; kimsenin yüzüne açık açık söyleyemeyeceğim şeyleri özgürce ifade edebildiğim tek ortam.
içimi rahatça döküyorum ve bunu okuyan yazarlar var. veya benimle aynı durumda olan yazarlar da var.
fikir çatışmaları arasında kendime siper aramak hoşuma gidiyor.

eğlenceli bir ortam, vesselam.
ne kadar ergen kaynasa da en azından asosyallik yapıp bir şeyler çiziktirebiliyorum.
yalnız şu ergenler olmasa... yeminle tadından yenmez. her başlıkta küfür mü olur arkadaş...
Wc de uzun sure kalmayi severim..
bir gün sonrasında bana, aslında boş vaktimin olduğunu ispatlıyor.
Çünkü girer girmez soğumama rağmen hala adam akıllı yazan birçok yazardan dolayı tekrar ısındım.
canlı ve güncel olmasıdır..