bugün

sözlüğe nankörlük etmektir.

sevmediğiniz bir yerde hala durmanın anlamı yokturç kişi kendini mutlu eden yeri sever ve orada durur. sevmeyenler gitsin efendim. lütfen.
tam manası ile düşük zekalı olan tiptir. mesela ben bi mekana abi oranın yemekleri rezalet diyorsam bir daha gitmem. salak mıyım amınakoyim ben? demek ki tatbik etmişim yemeğin kötü olduğunu. bir daha gidersem onun adı aptallık olur. e o zaman bu örnekten hareketle defol git ulan sözlükten. evet.
kapısının önünü temiz tutmaya çalışır kendisi. herkes kapısının önünü temizlese mahallenin bütünü pir-ü pak olur düşlüncesinden hareketle azimle yazmaya devam eder.
hiç sevmediğim tiptir. ya sev ya terk et!!!
belki düzelir ümidiyle yazmaya devam eder. artı verir, eksiler kendi çapında bir şeyler yapar durur işte.
Kendisi süper kahramandır sözlüğü düzeltmeye çalışır. Ancak yapamayacak.
oy verdiği partiyi beğenmeyip hala oy vermeye devam etmek gibidir.
ben sözlüğü beğeniyorum aslında. düşük zekalı yazarlarını beğenmiyorum. denyo dolu. bu düşük zekalı topluluğu eğitmeye yemin eden bir aktivist olarak yazmaya devam ediyorum. yazık.
Bazı insanların ne kadar yavşak olduğunu gösterir. Sürekli ekşi'yle kıyaslama bilmem ne lan mal herif burayı kötüleyerek sen iyi bir yazar olduğunu mu sanıyorsun? Git başka sözlükte yaz! Ekşi'de yaz sana emin ol ki ihtiyacı yok buranın.
iki yüzlü tiplerin işidir. Ekşiyi överler ama burada günde 60-70 entry girerler. Beğenmiyorsa git birader. Evet.
adam haklı. beğenmiyorsan git bilader.
Düzelmesi için çaba sarfediyor belki...

“Ya sev ya terket” olmaz öyle...
uludağ iyidir hoştur burdaki samimiyetin yüzde 1 i başka sözlükte yok ekşide enyriye resim ekleniyormu hayır video ekleniyormu yine hayır.