bugün

görünen köy kılavuz istemiyor'a verilebilecek en güzel örnektir.

evet, uludağ sözlük'te bulunduğum süre içerisinde bunu fark ettim. burada bulunan yazarların çoğu ya liseli; ya da liseli zihniyetli. yani; bu kadar boş olamaz bir grup insan.

bilgi içerikli entrysini, güldürmesini, eğlendirmesini geçtim de yazılan girilerin ve verilen bakınızların niteliğine bakıyorum da; bunu benim 3 yaşındaki inci sözlük yazarı yeğenim bile yazar demekten kendimi alıkoyamıyorum. bence bu yazarların tamamı ayıklanmalıdır sözlükten. kişisel eğitimlerini doğru dürüst tamamlamaları için bu elzem. bırakalım da liseyi bari doğru dürüst bitirsinler.

böyle bir güruhla aynı platformda bulunmaktan utanç duyuyorum.

not: harf hatasıyla başlık açana gülebilen zekaları da gösterdi bu. ahahahaha, olaya bak. ha giriyi yazarken hata yapmışsın ha başlığı açarken.
aferim öğrenmişsin türkçeyi.

(bkz: uludağ sözlük yazarlarının çoğunun liselidir)
(bkz: bende harranlıyam)
1 kaçının liseli olması çoğunun öyle olacağı anlamına gelmemektedir.
+ baba bak tespit yaptım.
- kondom kullanmamakla büyük hata ettim evlat.

tanım: sözlük yazarlarını kendi etrafındaki üç beş tıfıldan ibaret sanan yazar hedesi.
ister lise, ister ilkokul ister üniveriste, hiç farketmez arkadaş. önemli olan bulunduğu ortama ne katabildiğidir. nice doktora, lisans yapmış kişiler herşeyi b*k edebiliyorlar.
doğrudur. türk amından çıkmamış gibi türk kızlarına laf atmakla diyalog kuracaklarını sanıp usandırmışlardır.
(bkz: bu da dahil bütün genellemeler yanlıştır)
yanlıştır. ilkokul terk olmaları daha muhtemeldir.
Liseli olmayarak , eger bı katkıları varsa aramızda olabıleceklerının bı sakıncasının olmadıgını dusunuyorum.