bugün

maalesef böyle bir şey var.
çağımızın vebası cahillik kavramının belki de en korkunç yüzünü gösterdiği birinci platform burası arkadaşlar.
iq ortalamasının 60 taş çatlasın 70 olduğu bir ortamda fikirlerden, özgürlükten, saygıdan bahsetmek... bilmiyorum sanki biraz zor gibi.
ignorance is bliss diyecek olan a2 ingilizce seviyeli zıpzıplar varsa aranızda, uyarıyorum demesin.
zira döverim.
Tercüman-ı hislerim olmuşsun kardeşim..
şimdi bu başlık altında sorulması tek bir soru var.
onu da ben gece gece ağzımı bozmamak için sormuyorum.
arkadaşlar sakin kalınız.
Amacımız uludağ sözlüğün kalitesini ve seviyesini yükseltmek. ölçüyü söylemek. Bildiklerimizi paylaşmak. Bilmediklerimizi öğrenmek. Cehalet ortak düşmanımız. Ayrım yapmadan hizmet etmek. Allah rızası için.

Sosyal medyayı insanların hayrına ve menfaatine ve istifadesine sunmak. Dilimiz kılıç gibi keskin. Yüreğimiz kor ve ateşten. Bileğimiz kuvvetli. Elimiz uzun. Gözümüz kara. Kalbimiz korkusuz. Ruhumuz özgür. Sesimiz gür. Vicdanımız rahat. Başımız dik. Gönlümüz huzurlu. Yolumuz açık. Rabbimizin nuru ve yardımı da üzerimizde inşaallah. Nefesimiz yettikçe de tüm kardeşlerimize hizmet etmeyi görev bilmekteyiz.
başlık akışına bakıp bir gün ağlayacağım aklıma gelmezdi.
o yüzden gün geçtikçe daha da haklı bulduğum tespit.
bir şey yapmalı ama ne?
(bkz: külliyen yalan) ben hep sevgili ilk seksim ve fenerbahçe var diye gelmiştim.
günbegün ortaya çıkan acı gerçek.
daha ziyade ak cahil.

bak bak laf oyunlarına bak. ehü mehü.
milletle dalga geçenin sonu sandığa gömülmektir..

cahil mahil ama koyduk mu? koyduk!

yallahınız!!
eğitim cahilliği alır eşeklik baki kalır arkadaşlar bilginiz olsun.
Cahil olduğumu hatırlattın. Mutlu musun ?.