bugün

her boku aşkla ilişkilendirmeye çalışan bazı sözlük yazarlarının takıntısıdır.

ulan anlamıyorum şöyle bi başlık açılsa "hoşlanılan kişinin osurması" diye. altına "yârin osuruğu bir başkadır. kokmaz o. çünkü aşk vardır arada. aşk... anlatılamayan, tarif edilemeyen..."

bi de üç nokta koymuyorlar mı deli oluyorum. gizemli olmaya çalışıyor bazı hıyarlar.

olm bakın çok sinirlendim lan. ve ben sinirlendiğimde kimseyi tanımam lan.
(bkz: aşk olsun) *
aşk bile bile tutsaklıktır...
(bkz: yok öyle bir şey hadi dağılın)
belkide insan denen mahluk gerçek hayatta yaşayamadığı aşkı sözlüklere doldurmak suretiyle tatmin oluyor.
(bkz: sözlük yazarlarının itirafları)
(bkz: ben bu yazıyı sana yazdım)
eski sevgilinin bıdı bıdısı gibi başlıklara yazılanların çoğu bu tesbiti doğrular niteliktedir.
bu da muhtemelen aşka aşık olmaktan kaynaklanır. yani aşık olunduğunda yaşanan duyguların sürekli olmasını dileyen ama bu mümkün olmadığı için ağlaşan aşka aşıklar stadyumudur burası. ve diğerleri.
yazarlar sözlüğe sadece tanım yapmaya gelmiyorlar. Bazen en yakın arkadaşları gibi görüyorlar sözlüğü. fikirlerini, duygularını paylaşıyorlar. O anki ruh halini kolayca anlıyorsun yazdıklarından, tabi samimiyetle yazıyorsa. Zaten bir yazar günün birkaç saatini sözlüğü okuyup yazmayla geçiriyorsa, hayatından ve geçmişinden pek de memnun değildir. Memnun olsaydı memnun olduğu hayatında kalmaya devam ederdi. gelip de buraya kimseye ne acı tecrübeleriyle uyarıda bulunurdu, ne de pişmanlıklarını yazardı.

aşk acısı çeken yazar sayısı fazlalığıyla uludağ sözlüğün reytingi arasında doğru orantı olduğu da açık gibi. Hatta zall her gece dua ediyordur bu yazarların aşk acısı çekmeye devam etmesi için. *
(bkz: yalan dostum aşk diye bir şey yok).
(bkz: aşk dediğin 3 günlük eğlence)
(bkz: bilemedin beş gün sürsün)
olağan durumlar...
her insanın başına gelebilecek güzel şeylerden oluşan bir tablo. karalamak veya güzel bir resim yaratmak kişi elindedir.
mevsimseldir zira mart ayındayız geçer efenim takıntı yapmayın kendinize .
takıntı mı denir bilmiorum ama nefesini hissettinde nefesin kesiliosa asıksın *
aşk üzerinden türlü saçma sapan felsefeler yapmaya çalışmaları insanı deli eder. özellikle itiraf başlığına durmadan aşk hayatlarını anlatmaları ayrı bir şey. itiraf diyor amına koyim. aşk hayatını deşifre etme yeri değil. aşkın üzerinden değişik felsefeler yapmaya çalışmayın. birini anlamadığın bir şekilde belirli veya belirsiz bir süre sevmek. bu kadar basit.
aşkın en büyük sermayesi, bildiği gibi olması, en vurucu yanı canının çektiği gibi varolmasıdır.

ilk entry'mden bu yana hiçbir değişiklik olmamıştır. olm kurtulun zincirlerinizden. her şey aşk değil. her şey para da değil. am göt meme. budur bence her şey.