bugün

Çaylak olmak da bir neden olması lazım. Hani ilk iş gününde, işi sevmeyip de işten kaçarsın ya, işte böyle bir şey.
Kadınlar ve seks konusunda seviyeyi aşan başlıklar. Gereksizlikler. Aklı uzvunda olan bireylerin istila mekanı olmaya başlaması.
(bkz: nick değiştirememe)
yazım hatası olan fakat kesinlikle seviyeli olan bir entry keyfi olarak silinirken, küfür dolu+imla hatası da olan entry silinmiyorsa galiba soğuyor insan.
laik, ateist, şakirt, takım sataşması, namus, kızlık zarı, bacak arası, bilmem ne kız, bilmem ne erkek, türk bilmem nesi gibi anahtar kelimeleri içeren başlık görünce artık soğumuyorum. e tabi laf da yetiştirilmiyor bu gerzek troll'lere. direk, yüksek sesle

sakıncalı içerik (+18)
--spoiler--
laikçini de sikeyim, senin beynini de sikeyim, evde kocasını bırakan kadın kadar başına taş düşsün, inşallah kızın olur da zarsız doğar!!!
--spoiler--

gibi küfür/beddua ediyorum.
açılan iğrenç başlıklar.
herkesin yazması, kimsenin okumaması.
(bkz: orda olmayan adam)
(bkz: 21 yy da hala kara çarşaf giyen kadın)
(bkz: bowling oyununun türbanlıya caiz olmaması) vb. başlıklar.özetleyecek olursak ergenlerin bi bok bilmedikleri konularda açtıkları başlıklar.
adını tam olarak hatırlayamadığım lisede öğretmenleriyle sigara içen öğrenciler miydi neydi bi başlıkta, bi anınızdan bahsedeğeceğinizi belirtip, bu koduğumun anısından bahsedersiniz. ortada küfür, imla hatası falan fişman yoktur. tekrar ediyorum; sadece başlıkla alakalı olarak bi anınızdan bahsedersiniz. aradan bi hafta geçer; entryniz silinmiştir diye mesaj gelir. hayırdır lan ne oldu da silindi dersiniz gerekçe şudur:

"şu başlıktaki şu numaralı entryniz öznel olduğundan dolayı silinmiştir"

haydaa lan anımızdan bahsediyoruz, anamızdan bahsetmiyoruz ki. neyin öznelliği, nesnelliği.. bana çocuğumu verin amk.
bir yazarın alenen bana sarkıntılık etmesi ve benim bunu ilişkim var dememe rağmen engelleyememem.
Açılan etiketleri , ilişki durumu ve cinsiyet bildirimi yaparak abaza erkeklere kendini hedef gösteren yazarcıkların varlığı. (bkz: 13185123)
am göt meme ve mason-illuminati formatından kurtulamayan yazarların sıçtığı başlıklar.
not: 24. entari için yaran yanlış okumada bulundum, sesli güldüm, ayılmasaydım az daha kaptıracaktım şukuyu eheeh.
açılan ırkçı başlıklar. hadi saf, zekice ırkçılık olsa gene anlarım, ama yapılan sadece geri zekalılık. üç kuruşluk sözlük keyfimiz var, içine sıçtınız.
ilgi cekmek icin *sicilan entrylerin sol frame i katletmesi sonucunda daha da artan nedenlerdir.
(bkz: sevgilinin bokundaki sevimli fındık taneleri) *
şöyle bir başlığın sözlükte olması.

kardeşim bize ne? yahu gidin soğuyun ısının vs. ama bundan bize ne? cidden merak ediyor gibi bir halimiz mi var? hayır fazla entry yazarsanız zall küser falan...
ekşi sözlüğün daha kaliteli olduğunu düşündüğün zaman.
sol frame e bakıyorum ergen başlıkları ayrıca açılan kaliteli başlıkların okunmadığını görüyorum ve o an soğuyorum bilgisayar başındaki hayatımdan.
kolay yoldan yazar olup evinden her türlü düşüncesi tartmadan yazıp çizen insanların yeri geldiğinde kontrolden çıkıp harbiden kafa siktiği akşamlarda insana çöken o ağırlık duygusu. bildiğin geceyi ağırlaştırıyor, çok fazla düşündüğünü direk yazan insan var. birine küfür etmek istediğinde rahatlıkla yapabiliyor kişi yada ayarın allahı diye sonlandırdımı yazısını kitleler arkasından yürüyor. kişilere yüklenmekte yanlış sanırım yapılar temellerinin üzerinde yükselirle ya hani burada öyle. böyle gelmiş böyle gider illaki ayakta kalır o ayrı ama spesifik adamın yeri değil.

ciddi anlamda bişeyler ortaya koymak istediğinizde karşınızda çok fazla ayarlı, cevaben yazılmış yazı görüyorsunuz. mk sanki bütün gün içinde biriktirmiş kimsenin yüzüne konuşamamış insanların gelip doldur boşalt yaptığı bir yer burası. büyük bir değişime gitmeyeceği taktirde önümüzdeki yıllar içinde daha da sıradan bir yer olacağının görülmesi çokta zor değil. özetle özünde yatan kendini ifade tarzının girdiğin kabın şeklini alırsıngibi değiştirilmesidir derdim yoksa çokta umurumda değil.
sol frame
uğraşır emek verirsin tespit yaparsın fikir yazarsın siklenmezsin, bi troll gelir bir kesimin damarına basacak sikko bir başlık açar hemen altında 100 lerce entry dolar.
ekşi sözlüğe kabul görmeyen yazarın elindekinin kıymetini bilmemesi sonucu oluşan durum

(bkz: elimde ne mi var)
sözlükteki pkklılar.
katı kurallar.
ara verip de tekrar sözlüğe girince rastladığınız vasatın çok daha altındaki entryler.
yeni yeni yazarlar türemiş de sağa sola sıçıp kaçmışlar gibi hissediyorum.
sidik yarışı şeklinde karşılıklı birbirine hakaret edebilme yeteneğini gösteren, içinde ciddi bir fikir altyapısı barındırmayan yazarların çokluğu.
provakasyon ve propaganda yada kişisel tatmin amaçlı, insanların bilincini yada bilinçdışını kustuğu bir yer haline gelmiş olması. bilemiyorum sözlük algısıyla ilintili bir durum sanırım,
asıl meseleyi moderasyonun kaliteli yazar kalitesiz yazar eleminasyonunu iyi yapamaması olarak görüyorum.
başlığın başıma kalması yeterli bir sebeptir.