bugün

Bazılarına dert olmuş yazarlardır. size ne ulan milletin türbanından.
Başörtülü olmamız ne değiştirir?
(bkz: greawraimcalhawi)

Hskdhskshsk kız hayal ettim ya. *
bir nevi sözlükte bulunan ninjalardır. akepe yalakası, dini sömüren partiye inanmış, kafaları kapalı olduğundan herhalde beyinleri pek basmayan ve koyun sürüsü gibi takılan yazarımsı şeylerdir.

notumsu: her kapalı akepeli değil ama her beyinsiz akepeli okeee. entarilerinize bakınca akepe sempatizanı, yobaz beyinli, koyun sürüsü olduğunuz belli oluyor.
Gerçekten coguna dert olmuş yazarlardır. Anlamadığım neden genel görüşlerin ana fikirlerine malzeme olduğudur.
Yok bilmem akp liymiş
Bilmem efendim kendini sergileme sevdasındaymış...
Arkadaslar saygılı olup geniş çerçeveden bakmayı bilmiyor musunuz siz?
insanları giynisine göre fislemeye çalışan fasist zihniyetin açacağı basliktir! Ama yarın biri "nohut beyinli yazarlar" diye başlık açarsa ilk senin adını yazicam merak etme insanlıktan nasibini almak yerine takımlari ile oynamayı tercih etmiş güruh!!
tesettur islamiyette farzdir. bunu bilincli uyguluyorsa ne mutlu o kisiye.

herkes kendi bilir, kimseyi ilgilendirmez...
çoğu o türbanın altında ki çarşafın veya ceketin altına sadece tanga giymektedirler biz böyle gördük valla.

dışarıda sadece akepeliyim demek için türban takan, evde içkisini içen, zinasını yapan bana göre başı açık kadınlardan bir alt sınıfta olan kadınlardır. pardon kadın dedim ninjalardır.

akepe hükümetten düştüğü an kafalarını açıp akepeye sövüp, sokakta sevişmeye başlayacaklardır.

aciz, koyun sürüsü, yobaz, paranın köpekleridirler.
Sözlükteki başörtülü yazarlardır.

Yalnız şunu anlayamadım ben;

--spoiler--

bir şekilde listelenmesi gereken güzide yazarlardır. böylelikle diğer yazarlar da onların yazdıkları başlıklarda daha terbiyeli davranır , meme, bacak gibi paylaşımlarda
bulunmaz.
--spoiler--

Türbanlı/başörtülü değil ise bu saydıklarınızın aksinin yapılması gayet doğal yani, öyle mi?
Burada da bahsedilen süslü türbanlılar işte onlar bazı karaktersizlere meze olmuştur. Işte o karaktersizler insanları giyimleri üzerinden yargılar, sonra özgürlükçü geçinirler.
Türbanlı değil o başörtülü babacan. Akp geyiği de yapmayın allah aşkına bebe gibi ya, ben şahsen muhalif olmakla beraber fetocu da değilim. Para köpeği desen ulan para yok. Hayır yırtmayın yormayın kendinizi yazık. Ayrıca örnekleme yaparken en kötülerini öne sürmek sadece safsata, bana ne onlardan kardeşim? Ben benim. Boş laf yapmayın.
Bunu bile partiye bağlıyorlar ya içim acıyor.
Ve bu ayrımcılığı yapana da yazık.
Tanım: Senin benim gibi "insan"dır, ne birinden alçak ne de birinden üstündür.
aralarında dinen farz olmayan şeyi farz zannedenleri vardır.
Herkesten çok fotoğraf atan tiplerdir. Anlamıyorum bunları.
aile ve çevre baskısıyla ya da babası akp'den ihale kapsın diye örtenleri boldur.
Alayının ruhospudur.
ikiyeonkala

Yalnız "türbanlı" kelimesi sizce de itici değil mi? Kapalı veya başörtülü daha makul bence. Laik demokrat olmadığım için de mutluyum, ailemin baskısıyla kapanmadığım için de. Ha bir de ak partili olduğum için. Tabi bunun konumuzla bir ilgisi yok, saptırmayın.
vurduruyordur.
oytunkaran, dudu peri.
Türban nedir arkadaslar onun adı başörtü.
(bkz: lookin)