bugün

gerçek bir tuhaflıktır.

başlığı sıçan kaçmış bez getirin.
oha ! kameramı var odama zall kamera mı yerleştirmiş ?! gibi tırsarak bir soru sorabileceğim konudur.
hadi ordan. ben zayıfım! ayrıca kızların kilosuna laf ederek çok büyük bir hata yaptın dostum.
kızların bu başlık altına toplanıp hayır hayır biz öyle değiliz demelerini yani sözlükteki kızları ifşa etmeyi hedefleyen başlık.
(bkz: kantardan bildirdi)
şişko bir kız yazar tarafından söylenebilir. başka türlü nereden bilebilir bunu yazarımız?
(bkz: yapma bunu volkan yapma bunu)
sözlük için çok önemlidirler. onlar kutsal damacana olarak,içlerinde sözlükteki şeytanları kovmaya yarayan kutsal suyu taşıyorlar. kullanmayı bilene.
(bkz: tartalım mı abi)
kesinlikle doğrudur. klavyeye basan tek tek yalamaya doyamadıkları parmakları nutella'ya bolanmıştır. etrafındaki onlarca whooper menüsünün kokusuyla yeni bir oda kokusu üretmiştir. bunları okuyunca da ağzından m&m'ler fırlayarak ''hodi oğdan yok oyle böşey'' diye bağırır. derken yavaş yavaş sakinleşir ve göbek deliğindeki pamuk şeker artığını fark eder. hayat ne leziz değil mi?**
kesinlikle doğru. Normal vücut hatlarına sahip değiller. Çoğu x large. Gözlerimle gördüm, istatistiklere girersem herkese parmağını ısırtırım onun için gerek yok. Fakat tespit %90 nı için doğru. Ayrıca çirkinler, adam bunu yazmamış tevazu göstermiş. Bunu da ben ekledim hadi bakalım.
önemli olan insan olması efendim, zayıflayıp çıtır olduktan sonra ağzının payını verir.*
saçma bir genellemedir. bütün kız yazarları görmeden söylenmiş saçmalık. hatta kimseyi görmemiştir.
hepsi değil.
ne biliyorsun hepsini gördün mü diyesimin geldiği genellemedir.
(bkz: uludağ sözlük teki kız yazarların şişko olması)
I love chubby kıstası olanları sevindirecek durumdur. (bkz: ben)
şu örnekte görüldüğü gibi; (bkz: latife yaptim yer misin)

editios= son aldığım duyumlara göre latife yaptim yer misin nickli yazarımız bu bkz. çok içerlemiş ve acele diyete başlamış. şuan 100 kilo civarında olduğu için sanırım bir 50 kilo vermesi gerekiyor. bence tek çözüm direk ameliyatla yağ aldırsın. kendisi uludağ sözlük 5. yıl zirvesine teşrif edecekler. o zamana kadar sıkı bir diyetle belki 100 gram filan verebilir.
bence sözlükte bir tane kız var ve o kevaşe herkesle fingirdiyor diye düşündüren konudur.

-şaban ben aşık oldum
-bende
-ama benim kız çok şişko
-benimki de
oltayı attım denize
kızlar gelir yüze yüze
ne olur cinsiyetinle gel
abazanız acı bize.
kolpadır. bence osurmuyorlar bile. *
Hala buradan hatun kaldıramamış yazar söylemi. Ha bok mu atar belki biraz ama asıl amaç savan avı.
(bkz: sıralı tam liste için tıklayınız)
(bkz: istanbul kızlar zirvesi fotoları)
şişkolukları çirkinliklerinin de görünen yüzüdür.
selülitleri de vardır onun, gözlük de takıyodur, hatta ucu irin halinde sivilceleri de vardır yüzünde öbek öbek değil mi? ver pis şişkoya şimdi şukelasını haydi, bekliyorum bak! * *