bugün

Hiçbir zorluğu olmayan hadisedir. Uludağ sözlükte çaylak olmanın bir sürü yolu var. 10 küsur kere çaylak olmuş biri olarak çaylak olmanın kitabını yazsam allahıma kitabıma best seller olmazsa cemi cümleniz gelsin düdüklesin.

Çaylak olmanın en bilindik yolları özel mesajı deşifre etmek, hakaret etmek, moderatöre diklenmek, kişi ve kurumlara küfre varan sözler söylemek ( Leyla zanaya laf ettim diye çaylak olduydum sen var düşün gerisini bundan sonra sayın zana diyeceğimi zannettiler pkk yardakçısına), eğer taşaklı bir trolle, selebriti bir yazara falan denk geldiysen zaten kafadan çaylaksın hiç debelenme.

Bu saydıklarım ve format dâhilinde çaylak edilmeler çok normal, lan dübük ne sikime bildiğim nameleri okuyorsun diyenler hele bir sabretsinler.
Şimdi bilmediğiniz çaylak olma yöntemleri ile geliyorum karşınıza. Son çaylak olma nedenim olan " sesin çok çıkıyor kısmak lazım " operasyonu. Yeminle bak, sordum niye çaylak oldum diye son yazdığınız entryler bilgi içermiyor, özenli entryniz yok falan filan dediler. Nasıl yani dedim, konuşma lan dediler. Bu yaptıkları çok normalmiş gibi bir de sizin yazdıklarınızı normal mi sanıyorsunuz deyü sorguladılar.

Siktir edin onu daha güzeli var, adamın biri idrardan ruh tahlili yapabiliyor musun dedi özel mesaj şeysinen ben de geriye hayır ama götten karakter tahlili yapabiliyorum dedim. Küüüüüüüüüüüt çaylak oldum. Nasıl hoş di mi?

Bunu geçin daha hoş bir çaylaklık anımı anlatayım size. Bir gün birine sinirlendim, özel mesajla hakarete varan sözler söyledim. Bana kalsa iltifat sayılırdı o dingil için ama kabul etmek gerekirse hakaretten 1 hafta yatarım vardı ama 20 gün çaylak kaldım. Lan tamam hak ettim dedim buraya kadar her şey normal. Sonra bir eleman bana hakaret etti özel mesajla düşündüm kemal sunal hesabı " madem beni şikayet edince o kadar çaylak kaldım, ben de bana hakaret edeni şikayet ederim o da çaylak olur. " Hemen koştum ilk okul bebeleri gibi dedim ki bu herif bana hakaret etti çaylak edilmesi mümkün mü? Hazırlanın bomba geliyor:
- Sayın yazar isterseniz yazarı engelleyebilirsiniz, özel mesaj atmamasını sağlayabilirsiniz.
Nasıl yani lan? E ben niye çaylak oldum beni de engelleyeydi.

Daha neler var inanamazsınız, PKK sempatizanlarına hele bir laf et anında çaylaksın baban bakan olsa affetmezler.

Ama olsun yılmayın yine de yazın, sonuçta kişiler geçici kurumlar kalıcı mantığı mevcut. Fikrinizi zikrinizi cebinizde saklamayın.

imza: jose luis gabate speedi mohe jin gonzales
iğrenç bir durumdur.

düşünsenize herkesi okumak durumunda kalıyorsunuz lakin sizin yazdıklarınız iplenmiyor tınlanmıyor.
çaylaklıktan yazarlığa yükseldiğim bu dakikalarda artık bu konu hiçde umurumda değildir.götün tavana vuruyor gibi eleştirileri duyar gibi oluyorum.
(bkz: sidik yarışı olarak fatal deyince akla gelenler)
Uludağ sözlükte usta olamama durumudur .Kötümüdür iyimidir lafı size bırakalım.
her yigidin harci olmayan ama her yazarin bir zamanlar tattigi duygudur.
çok uzun sürmez.
çok kolaydır. ve ayrıca sebepsiz yere 7 gün çaylak kalabilirsiniz.
simsiyah atların içinde götü benekli at olmaya benzer.
genellikle özel mesajlar sayesinde olur. 15 günden aşağı olunmaz.
farklı başlıklar altında çoğu kereler incelendiğinden hiç şüphem yok, fakat işte biliyorsunuz, her kelime için ayrı başlık açılan bir yer burası, o yüzden aramaya inanmak filan biraz budalalık gibi geliyor bana, herkesin osurduğu yere sıçmak değilse de bi osurayım dedim, burunlar nasılsa alışık.

benim bildiğim üç sözlük var iyi kötü yazıp çizilebilecek, üçünde de yazarlığım var yıllardır, ekşi'de ilk aldığım nickle devam ediyorum, itü'de üçüncü nickin sonlarına geliyor gibiyim, burada ise sanırım 3565429876. nickim. bu rakamların bana anlattığı şey bir başkasına hiç manidar gelmeyebilir, ki aslına bakarsanız bana da manidar gelmiyor, en azından şu 3565429876 sayısı. çünkü bizzat uludağ sözlük'ün ifade ettiği hiçbir şey yok nazarımda epeydir.

"o zaman niye hala yazıyon amına goduğum çocuuu..."

bakın mesela yukarıdaki şu soruyu önüme koyup hangi sözlükten bu deseler asla ıskalamam. ama arkasına şunu da eklerim, "yazıyom çünkü öyle işte." bu cevap da tam uludağ sözlük yazarına yakışır bir cevap olacağı için böyle yazarım. yoksa ekşi'de filan olsam manas destanı'nı sollarım, öyle de kendini beğenmiş ekşici piçim amk.

neyse, mevzuya gelince, burası bildiğin yozgat ülkü ocakları kaç zamandır. hayır yazar profili öyle olabilir elbette, ona diyecek tek lafı olmaz kimsenin, ama yönetim bi değişik. yönetim yazarken özellikle tırnak içine almadım çünkü oraya bile yakışmıyorlar bence, anca toynak içine...

sikilip viran eylenen format nedense bazı yazarlar söz konusu olunca fena hassasiyet geliştiriyor, onu diyeceğim. ya siz yine kendi aranızda top çevirin tabii, zaten buranın kalibresini bilen biliyor ama bari o "sözlük formatı" diye nakşettiğiniz maddeleri kaldırın ordan, ya da kaldırmayın da "kişiye özel format" ibaresi filan ekleyin. çünkü yemin ederim çok komik duruyorsunuz. yazar alımınız ayrı basit, çaylak yapma/uçurma gerekçeleriniz ondan beter.

deyin ki, "biz burda üç beş arkadaş toplandık, multiple orgazm yaşıycaz kendi aramızda."

olm kahvede 40 kişi seks döndüren insanların ülkesindeniz biz, anlarız lan sizi de.

he tanım: çogzeldir.
şuan bana girmiş olay.
Format sikertme hiç yapmadım. Kişiye özel cevap vermedim. Hangi sebeple aldınız yazarlığımı elimden be vicdansızlar. Yazık değil mi bana. Bak ne güzel yazıyodum. Sözlük sayesinde facebooktan uzaklaşmıştım. Yine feysçi yapacaksınız beni. Size hiç yakış tıramadım. Sövmek istiyorum ama tutacağım kendimi. Benim gibi düzgün yazarı arayıp da bulamazsınız dersem yemezsiniz. Neyse sözlüğünüz de sizin olsun. Iki yazıyorduk şurada ne var yani.
Not:tekrar yazar yaparsanız mail atın bari. Sevindirik olurum valla.
Üzüldüm yaa. Valla üzüldüm.
Görünmez olmak gibi bir şey bu, farklı bir heyecanı var.
(bkz: çaylakken 40 karakterden daha kısa entry giremezsiniz). Çaylak olduğumu şu yazıdan anladım.Sana da helal olsun moderatör.
hayretler içerisinde bekliyoruz. zor bir durum gerçekten.
Kufur etmek uzereyim.
Lutfwn biri su alaya sahip ciksin
çok kötü bi durum. O kadar yaz, kimse görmesin.
bakalım ne zaman çaylaklıktan çıkıcaz kesin bir şeye rastlamadım. umarım çok bekletmezsin sözlük
ben 2 kere akçomar şikayet ettim, ikisinde de hem beni hem onları çaylak ettiler.

deneyin görün.
Mantıklı bulduğum, her gelenin elini kolunu sallayarak girmemesi için yapılmış bir uygulama.