bugün

(bkz: selcukalone)
hbbia
cool adam
maldanadam
(bkz: step back)
(bkz: kurtulusuozleyenadam)
(bkz: unidentified stranger) * *
neye göre, kime göre takip etmeliyim ki yazarları. ve belli başlı yazarları takip edeceksek, onlara özel bir blog falan kurulsun oradan takip edelim. ve sözlükte kimin söylediğinden çok ne söylendiği önemlidir benim için. sözlükteki herkes okunmalıdır. ve onlara verilecek değer de okuyacak yazarlara bırakılmalıdır.
(bkz: deatly)

şüphesiz sözlüğün ve sözlükler aleminin en komik yazarıdır.
sirkecidentrengider tek geçerim.

not: hacı pek sevenin yok anlaşılan.
sözlüğe yazar olup bir kaç ay sonra sıkılıp giden yazarlar dışındaki yazar topluluğudur.

genelde entirileri okuduktan sonra çok sık bakmam kim yazmış diye ama baktıktan bir kaç dakika sonra unuturum zaten. iyi yazan değil de sözlükte aktif olarak entiri giren bir kaç yazar gözüme çarpıyor ama unutuyorum gardaş. ne yapayım?

uludağın yazar alımını durdurmamasından mütevellit sözlüğe arada bir giren, kafasına göre takılan sonra da sözlüğü ekşiyle karşılaştırmak suretiyle ya da bir yerinden uydurduğu düşüncelerle sözlüğün ne kadar berbat, ne kadar pespaye, ne kadar tiksinilesi bir yer olduğundan bahsedip giden yazar oldukça fazla olduğu için iyi yazarlar daha doğrusu aktif yazarlar çok göze çarpmıyor.

umudumuz yazar alımının durması, en azından yavaşlatılması üzerine yoldaşlar!
(bkz: thebest)

takip etmeye devam!
(bkz: ayriliksevdayadahil)
(bkz: the franchise)
(bkz: kurtulusuozleyenadam)
(bkz: Keditutanmanyakfare)
(bkz: mutlubaykus)
taxi, öndeki yazarı takip et.
(bkz: ici elma disi vodka)

sade ve içten anlatımı hoşuma giden yazardır.
(bkz: minaredenatbeniinasagitutbeni)
seovi.
yakalasam çok pis takip edicem, günde 3 öğün aazına aazına vurucam ama...
(bkz: seni bulacam oğlum)
Şahsımı önerdiğim kişidir. Daha fazla takipçi bana birşey kazandırmaz ama size okuyacak yazar kazandırır. Eksilemeden önce bir profile bakın pls.
(bkz: Nickaltınıza yazmasını istediğiniz yazarlar)
Özellikle zıt görüşte olduğum bir kaç yazar var. Butondan takip etmesemde sayfalarına girip neler yazdıklarına bakıyorum. Bunların bazıları ile aram yok ama yazılarından faydalanıyorum. Doğrusunu söylemek gerekirse çok zeki insanlar. Bende onlardan faydalanıyorum. Zıt olandan giderek öğrenmeyi seviyorum.
balkanların ve avrupanın en kral yazarı (bkz: gri sehrin adami).

şaka lan şaka siktir edin neyini takip edeceksiniz herifin.
(bkz: korkutmaz bizleri musalla tasi)
(bkz: yaptiginiz)
(bkz: kankaciligin)
(bkz: anasini)
(bkz: sikeyim)
Gri sehrin adami.
Ayrim yapmayi sevmem herkes diyeceğim ama o da mumkun degil kardeslerim be. Gonlu zengin insanlar.
gereksiz yazarlar listesidir. çok okumak istersem girer geçmişte yazdıklarımı okurum.