bugün

yazın iyiden iyiye kendini hissettirmesiyle birlikte yazarların tatil isteklerinin kabardığı şu günlerde kendine beraber tatile gidecek arkadaşlar arayanlara özel ilanlardır.

buradan nasıl bir tatil düşündüğünüzü, nerede tatil yapmak istediğinizi, nasıl birini aradığınızı, hesapların nasıl ödeneceği gibi ek bilgilerle ilanlarınızı yayınlayabilirsiniz.

güzel tatillere birlikte adım atalım, denizin, kumun, güneşin tadını çıkaralım.
`http://galeri.uludagsozlu...adres-ver-gelelim-192338/` sıkıntı değil arayan bulur. *
marmaris ya da fethiye ölüdeniz'de tatil yapabilirim, henüz hangisi karar vermedim. yani sadece meraktan, kişisel bi takıntı kusura bakmayın; böbreğini görmediğim insana güvenemiyorum, böbrek röntgeninizi yollarsanız sevinirim. sadece takıntı işte kötü bi niyetim yok. bi de şehirden ve insanlardan uzak, tenha yerlerde tatilimi yapmayı planlıyorum. sadece kalabalığı ve gürültüyü sevmem yoksa kötü bi niyetim yok yani.
bayramın 3. günü bodruma gidiyorum. araba var kalacak yer var. bayan yazarlara selam ederim. kötü bi niyetim yok benzin parasına ortak çıksın yeter.
param yok, tatil yapmak istiyorum ama. arabamda yok. zaten işsizim. varsa beraber takılalım kanka, ben idare ederim seni diyen olur.
(bkz: uludağ sözlük ikinci el ilan servisi)
bende deli diye geçinirdim, sıkıntı demek ki bir bende değişmiş.
beni de götürün lan.

tatile.
üniversiteyi yeni kazanan gençlerin akademik hayata geçmeden önce güzel moral motivasyon kazanmaları amacıyla yeni yaz aşklarına yelken açabileceği alandır. buygun gençler, tatilinizi renklendirin.
Masraflar arkadastansa kabul edilebilir ilanlardir. Ehehehehhehe. Ama belki sevgilim kizabilir o yuzden sadece kızları kabul edebilicem.
Kendimle bile kavga ediyorum ne arkadasi ya.
(bkz: Böbrek avi)
kabak koyuna benle gelecek 18-24 yaş arası, beyaz tenli, ince yapılı, uzun bacakli, kıvırcık uzun saçlı 1-2 kız arıyorum.
(bkz: seyahat acentası)
(bkz: format yerlerde sürünüyor)
Fuckbuddy ilaninin degisik bir versiyonu ilgincmis.
Bayan olan herkez basvurabilir.
Arkadaşın kriterlerine bakılacak olursa tatil için değil sanki Microsoft ta çalışacak eleman aranıyormuş izlenimine kaptırır insanı. Kriterlerden sadece yüzme var bende gerisi yok valla. Elendim mi şimdi.*

Edit:aha kız arıyor birde hooaayydaaaa.
Kriterleri iyice düşürdüğüm ilanlardır.
Ağustos ayında Fethiye'de olacağım. Otel masrafını bölüşecek, tercihen sigara içmeyen yazarlar bana ulaşabilir.
Ölüdeniz'de Geçen sene, günlük 450 liradan kaldığım otel bu sene 1300 TL. Tek başıma konaklamak istemiyorum bu yüzden.
Yarım pansiyon güzel bir otel ayarlarız.
4-5 gün kalırız. Hatta 3 kişi olursak daha da Ucuza gelir. Her şey dahil bile konaklayabiliriz swh.
Tüplü dalış vs ilgiliyim.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar