bugün

örgütlü sözlük sözlükteki solcuların yararınadır.

Birlikten istenenler:

1) Kurtla düzüşengillerin entrylerini eksilemek.

2) solcu yazarların entrylerini artılamak.

3) kurtla düzüşengiller saldırdığında o saldırıyı bertaraf etmek için saldırılan yazara destek olmak.

4) solcuların sembolleşmiş isimlerini korumak ve kollamak.

(bkz: usyb)

Nickinizi bana özel mesaj yoluyla yazdırabilirsiniz.

1) klarnet calan sarapci koala 6

2) sen kisaca darkness de

3) cihangir solcusuyuz nolmuş
Aynı zamanda hayallerde yaşayan, kürdofili olan, yılmaz güney ve Ahmet gaya gibi balonların efsane diye anıldığı birliktir.
Bırakalım bu sağı solu,
Mustafa Kemal Atatürk kadar Milliyetçi,
Mustafa Kemal Atatürk kadar Devrimci olalım yeter.
Kürdofili solcuların kırdolara vurdurduğu birliktir. Kırdolar olmasa nasıl o sixxo ideolojilerini bu ülkede devam ettirebilecekler, nasıl mağdur olacaklar, Kırdoların boruya döndürdüğü kıçlarından nasıl tarih uyduracaklar ama değil mi? Bir de bunların terör örgütü kurup kendini patlatma merakı vardır ki sormayın gitsin. Patlıyorlar efenim durduramıyoruz...

Moskof çomarlarının kırdolara vurdurup kırdo abilerinden aldıkları emirlerle milliyetçilere laf attıklarını gayet iyi biliyoruz. Sizin ideolojinizi özgüvensiz, kompleksli, zayıf kişiler kabul eder ancak. Hayallerde yaşamaya devam kızıl Moskof çomarları..
(bkz: götüm güldü ben de gülmüş sayıldım)
Şarapçı yine kurmuş ortamı, niye kendinizi sağcı yada solcu olmaya kanalize ediyorsunuz, vatanı sevmenin ideojisi olurmu ya. Birleşeceğimiz yere neden ayrışıyoruz.
eyyy cemaat-i kemalizmciler , türkçüler ,ülkücüler, türkücüler, kürtçülüğün kitabını yazmış kürt ziya'yı sevenler ,anti-komünist dite yavşak gülen'in yanında olmayı tercih edenler, milliyetçiyim yanında dinciyim ondan severim said-i nursi'i (kürd-i)diyenler.

hepinizin yolu akp yoludur , hele ki komünist hareket yükselmesin.

yumuşak tip'lileri ,kalpaklı kemaliz ,deli enver'i seven tkp'yi saymıyoruz...

ben mi uydurdum kurtla halvete girip ırkımız budur diye ,eeey cahili cemaat ..

bak cahilim okumadım zaten okumayı sevmem nutuk'u bile iki sayfa okudum anlamadım diyen kemaliz tarikatçı.
ve çayhanede gogo yapan ülkücü kekoları.

olay şudur;

bozkurtlar ikilemesi, by h.nihal atsız ...

kürşat isyandan sonra iki kolu iki bacağı kesik halde bir ağacın altında bitap haldedir ,arkadaşları kök tenri'nin bozkırlarına uçmuştur,türkü bodun yok oldu olacak haldedir ,çaresizlik gökleri ağlatmaktadır ,bir anda bır ışık belirir ışığın içinde boz yeleli boz tüylü asena çıkar ve kürşad'a doğru yürür , bitap halde ki kürşad tenri'ye yakarır ,eyyy göklerde ki atamız ***büyük beyaz kaz *** bodununu unutma soyumuzu yalnız bırakma ,der.

boz yeleli asene yanaşır kürşad'a ve yaslanır ,ilişkiye girerler , kürşad dölünü asena'nın içine bırakır ve son nefesini verir.
kök tenri kut olsun ,kutu türkü boduna ışık olsun.

asena aylar sonra 7 yavru doğurur bunlar türk ırkının başlangıcı olur. (bazı eklemeler yaptım,anlatım doğruya yakındır)

jüpiter'in yolunda giden rumi anadolu evladı yiğit ,ben atanın nasıl olduğunu yazdım sen dünyadan haberin yok,keko...

bu arada deli kurt eseri de tavsiye edilir (gökşen kız)

ben özbe öz türk'üm siberya'dan çıkan atanın ,3 bod'un kanı akıyor damarlarımda , kokoreççi hüsam han diyeceksiniz bundan sonra bana..

yakında topluyorum orduyu ,at binnnn...
82 tokyo.......
21 yüzyıl, özellikle şimdinin Türkiye 'sinde millet ne kadar karnım doğuyor,maaş gelmeden elindeki para bitiyormu ona bakıyor artık,yoksa yemişim sağcısını, solcusunu bunlar bizi ileriye götürmez tam tersine ayrıştırır, unutmayın birleşerek güçlü olursunuz, nasıl muasır bir memleket oluruz, nasıl çocuklarımıza refah içinde yaşayabileceği bir Türkiye bırakırız öncelikle bunları düşünmeliyiz, bence türkiyenin ihtiyacı olan şey ideolojileri bir kenara bırakarak, sağlam bir liberal merkez parti kurmaktır.
sütün içine düşmüş sinek mi yoksa yırtık dondan çıkan şey gibi mi nasıl algılarsınız bilmem ama bu birliğe girmek için gelsem benim gibi faşist yobazı kabul eder misiniz?
piliiiiz!

edibüdü: aş eren bağyanlar gibiyim amk. canım gomonist olmayı çekti eheeheehe.

edibüdü2: kabul olursak kime vuruyorduk? pardon, nereye baş vuruyorduk?
Solcuları ve dincileri (dindarla karistirmayin) hiçbir zaman sevmedim. mutlaka mağdur olacak biseyler buluyorlar.
pentagon ümit......

ganyanı da çürük hep yatırıyor kuponu.

keriz gevşek 5000 yatırmış para tunne.