bugün

tarihin tozlu raflarında parıl parıl parlayan bi günlüktür. çok afedersiniz kopardığım bir sayfanın metni;

''nihaha demincek online listesini açtım günlük. o piti piti yapıp kim denk gelirse onu çaylak yapcaktım. bayılıyom bu oyuna valla. neyse dokandım parmağımı ve pursfffff fake hesabım çıktı ya la günlük.. şansa bak anasını satim 10 gün verdim kendime. ahaha iyice sıyırıyorum valla. bi de herkes sanıyo ki modlar çok sevişir, nah sevişir afedersin. kazma sallayan mezarcılardan bile daha çok nasır var elimde. ahaha kimse duymasın günlük, şşştt sessiz, deli çok sözlükte.. deli dedim de 3 gündür beremi de bulamıyom günlük. çıldırcam valla. yarın görüşürüz tamam mı. lan sana yazınca da içimi bi hu.. aaa buldum bereyi buldum. muhaha kafamdaymış ya amk. çok mutluyum. süperim günlük. dur ben yine o piti piti yapayım görüşürüz.. yupbii.''

sıyırmasalar bari. zor lan bunların işi..
moderetör değilim beeen. ah bu kukla bir gün de doğru yazsın şu taytılımı, kendimi zikicem, amk osbircisi. ben moderatör olmak için kıçımı yırttım ulen az saygılı ol.
neyse sözlüğe bakmam lazım gidiyorum şimdi.
Merhaba günlük, bu gün 200 kişiyi hunharca banladım, pişman değilim! Başlıklardaki @1l silip başlığı yetim ve öksüz bıraktım, yazarında hevesini kursağında bıraktım, olsun bundan da pişman değilim. 20 kişiyi sonsuza dek çaylak yaptım, uğraşıp dursun pezevenkler, intihar etsinler. Kısa günün karı işte, bir de kız bulsaydım iyiydi. Ama kimse bana pm atmaya cesaret edemiyor, ya da ben cevap vermeye tenezzül etmiyorum. Hadi görüşürüz, sende fazla kahpelenme, yersin siliği.