bugün

telefon bir yana bilgisayardan dahi kullandığım uygulamadır.

başlıklar göz önünde ben istediğimde yenileniyor, kendi veya yazar oylarına bakmak daha pratik sözün özü her şeyin elinin altında zall sen bu işi biliyorsun.
geçenlerde üst kısmına reklam alınmıştı, kaldırılmış.
büyük ihtimalle daha uygun bir kısmına kısa zamanda bir reklam yerleşecek sitedir.
gayet kullanışlı ve diğer mobil sözlük uygulamalarından daha iyi. mesaj özelliği de artık hata vermiyor da , çok güzel olmuş.
an itibariyle bir kaplumbağa hızındadır.
android ıygulamasında özel mesajlarda türkçe karakterler çıkmıyor.
şu an herhangi bir sorun gözükmemektedir. *
keşke akıllı bkz özelliği en kötüsünden eksi mobil gibi olsa.
tıklamadan okusak fena olmaz.
320x240 cozunurlukte sorun olmamasina ragmen, 240x320 cozunurlukte agzi yuzu yamulan uludag sozlugun mobil adresi.
Sayfanin en altina inmeden de sayfa degistirebilse keske dedigim mobil versiyon.
Onceleri eksi sozlukten daha iyiydi ama artik bi degisiklige ihtiyaci var diye dusunuyorum. Zall bi el ativerse super olur.
yoklukta gideri olan uygulama. *
beğenerek kullandığım uygulama. aferin zall..
dün gece giriş tuşuna basıp kullanıcı bilgilerimi girdiğim halde hata var diyip kendini sildirten uygulama.
ben kısmında :o şeklinde oylanan entryleri :( listesinde sergileyen mobil site.
mobillerin en güzelidir. girilesidir.
entry giremediğim fakat özelden yazışabildiğim mobil. niye böyle yapıyorsun bana mobilcim ya.
taşınma hadisesinden sonra orası burası oynamaya başlamış mekandır. tez zamanda silik yiyecek garibim. gün olur devran döner sözlük bunu bil. hep sen mi silik yapacaksın, sıra bizde. * *
(bkz: silik yemek).

Mobiledit: sozluk oynamayi birakmis derlenmis toplanmis. Hadi yine iyisin sozluk silinmekten kurtuldun. Caylaklik donemindi, bitti diyelim tebrik edelim.
Hele ki android telefon kullanıcıları için vazgeçilmez bir sitedir.
taşınma sırasında boka dönen uygulama. Mobil değil normal site açılıyor lan. Deliriciğim.
bugün girdiğimde özel mesaja bastığımda güle güle diyip kapanan uygulama. zannımca zükü tutumuş.
Uktelerin gorulemedigi site.
telefondan da girmek kolay oldu . Kullanıslı ve ideal . Mübarek ola.
telefon entr yazacaklar için güzel bir uygulama fakat daha eksikleri var giderilmesi lazım.
gayet kullanışlı olan uludağ sözlük mobil sitesidir. En azından iphone uygulaması gibi ekran çözünürlüğü uyumsuzluğu veya saçma sapan hatalara sahip değil. Ayrıca mobil sitenin mobil olabilmesi için bir takım özelliklerden feragat etmesi gereklidir.
android versiyonu, "ekşin" adlı ekşi sözlük uygulamasını örnek alması gereken.
Reklamın a.ına koymuştur.