bugün

üşüyen ayaklarım ve ben yanınızdayız dostlar.
Gitarım ve bassımla birlikle dahili olduğum birliktir.
pop müziğin ritmi ise metal müziklerin efendisidir.
benimde gönülden üye olduğum. satanist sanılan ama sadece sert müzik dinleyen gruptur.
daha fazla olduğunu tahmin ettiğim topluluk, en azından 35 ten fazla..
makine mühendisi de bir nevi metalci sayılacağından benim de dahil olduğum grup. la olum manyak mısınız metalci ne amk. 15 senedir sağda solda yazı yazıyoruz bununla ilgili hala ısrarla metalci diyorsunuz kendinize. tamam ergenlikle çok dinlediniz yahut dinliyosunuz ama öğrenin artık bunları. bize metalci diyenlere hep karşı çıktık siz kendinize diyosunuz. oldu olacak metalikacı diyin bari...
arkadaşların tarafından bazen satanist olarak nitelendirilen biri olarak gönülden katıldığım birliktir.

not: kedim var, adı miskin.
\m/ hareketiyle selam çaktığım birlik.

(bkz: hell yeah)
Pardon , kayit icin ne tarafa hocam?
aha şunla katılma talebimi göndereririm

http://www.youtube.com/watch?v=sh0ROXHQ0B8
Ben de metal müzikseverim ve dinleyicisiyim. Aslında evet süper müzik üreten metal grupları var ama sadece gürültü yapan metal grupları da var. işte bu gürültülü metal gruplarından daha metal müzik dışı eserler var hayatta. Bir kitap, bir film, bir dizi ne kadar 'sessiz' olursa olsun, bir heavy metal hissiyatıyla dolup taşabiliyor bazen. Mesela bazı kült korku sineması örnekleri. Hatta bazen bir yaşam öyküsü de 'heavy metal' olabiliyor. isyan eden bir işçi grubu bir heavy metal örneği mesela bana göre.
black sabbath dinleyip dinlemediklerini merak ettiğim topluluktur. ben dinlerim evet. evet evet dinlerim ben.
aman diyeyim gordugunuz yerden kacin. kedi kesmekten tutun bakire kan'i icmeye kadar her turlu eglem bunlarda vardir. artik dinledikleri muzik turu nasil kafa yapiyorsa o an ruhlarini seytana satip insan olmaktan cikiyorlar. gordugunuz yerde taslayiniz.
uzun uzun neden ve nasıl metalci olunduğunu anlatmayacağım, ekleyiniz.
http://www.bobiler.org/me...in_ilk_bulusmasi_m222731n
dinleyicisi olarak her türlü gelirim.
glam metal ve hair metal dinleyenleride alıyorlarsa benide alınsanıza hadi be alınsanıza benide yetkili abiler .
pentagramcıların başı çekmesi gerekir. zira türk ve metalci olup pentagramcı olmamak pek de mümkün değil.
benim de dahil olduğum gruptur.
demirci çırakları.

not: yaşasın mfof-as mücadelesi!
mfof-as: müslümcüler, ferdiciler, orhancılar fedarasyonu-arabesk severler.
Sikko müzik dinleyenler birliği olarakta adlandırabileceğimiz birliktir. Arabesk dinleyin la azcik. Gusül abdesti alıp af dileyin yaradandan. Kendinize gelin lan ezikler.
17 şubat 2013 bostancı pentagram konserinde görmek istediğim birliğimizdir.
beni facebook sayfalarına davet etmişler, onca ayardan sonra.

ya metal mi kaldı aşkolsun
zaten gruba baktım 324 erkek 3 kız
3 kızdan 2 si liseli
bye.
eski bir klavyeci (korg pa 800) olarak yer aldığım birliktir.
içine dahil olduğum birliktir.