bugün

sözlüğüde mi bölmeye çalışacaksınız ?
Gel biz onu sosyalist ve vicdanlı yazarlar derneği yapalım.
sosyalist ve vicdanlılar derneğiymiş. kürt milliyetçileri ne zamandan beri sosyalist? adı üstünde ulan. milliyetçi.
kastamonuluyum ama yaz beni. ben de sizi böleceğim.
Bizi tükürüğü ile boğacak dernektir.
Alın bunları buradan. Evet
kürt sözcüğü, bir maskot olarak kullanılıyor bu sözlükte. çok şaapma sen.

senelerdir çeşitli destekler ile başımıza çorap örenler, kürt sözcüğü altında işlediler bunları. sonuçları olacaktır, kaçış yok. açık söyliyim, yaratılanı yaratandan ötürü sevsem de kürt dendiğinde durup bi düşünürüm. zira, zor günlerden geçtik.

kürt bir arkadaşım var. ağır kitaplar falan okuyor, okusundur sorun yok. insana insan olduğu için değer verdiğinden bahsediyor, haklıdır da. içinde bastıramadığı bir şeyler olacak, türkçe 100 yıllık bir dil deyiverdi. gereken yanıtı verdim arkadaşlar, emin olabilirsiniz. gayette kibardım, halen de arkadaşız bir sorun yok. dediğim gibi işte, zamana ihtiyacımız var.

şöyle şakalar devam edecektir bir süre daha;

(bkz: pardon bölüyorum ama diyen kürt)

görsel

gibi.
görsel

dernek üyelerinden bir kare.
güzel dernek ama ne faydası var insanları uçlaştırmanın? ırkçı insanlara aldırmayın zira dünya nın her yerinde varlar. başka bir millete zarar verecek kadar milliyetçi de olmayın çünkü tek şerefli ırk sizinkisi olmayabilir.
vatana, millete ve uludağ sözlüğe faydası olacak ise +1 ile katılımak istediğim dernek.