bugün

(bkz: filiz seviselimmi)
parmakları iyi çalışır.
sürekli kendileri hakkında bir şey söylenen kızlardır. aynı zamanda kendileri hakkında söylenenleri takmamakla büyük bir sabır timsalidirler.
Fransız mürebbiye kılıklı, her şeye "no... no... nooo" deme olasılıkları yüksek, saçlarını arkadan topuz yapmış, siyah, kemik çerçeve gözlük takmış, evin içinde bile topuklu terlik giyinip, uzun, düz, yakası boğaza kadar kapalı elbise ile oturduğu düşünülen dişi. istisnaları da var dır. Ama kaide olarak her istisna ile aynı muameleyi görürler. incelenilesidirler.
sözlük oğlanlarından daha az bıyıklı modellerinde olan kızlardır.
hattı zatında eğlenceli zarif zeki sevimli ve pek tabi azimli insanlardır. sıcaktırlar. format bilmeyenleri kısa zamanda öğrenir, öğrenenleri kısa zamanda işin uzmanı olur, olanları kısa zamanda gammaza bağlar, ordan yetkililik moderatörlük.. allah ne verdiyse.

ben severim. bilmiyorum.
övmek gibi olmasın çok mükemmel insanlar bunlar, hepsi birbirinden asosyal. Aralarındaki 4 kisiden biri de önceki cümlemin son kelimesine itiraz etti.
biraz yağcılığa kaçacak belki ama çağın yükselen değerleri bence. şeyolsun diye söylemiyorum. gerçekten.
yani kim hem pes oynayabilip hem format atabilip hem torrent kullanabilip hem yazar olabilip hem zeki güzel seksi anlayışlı mütevazı.. yani nasıl olabilir.

destekliyorum.
iş görüşmesine gidip ağzındaki sakızı çaktırmadan masanın altına cap yapıştıranları mevcuttur.hepsini buradan öğreniyorlardır, çok edepsiz bişilerdir! *
(bkz: hanım koş sözlükte kız varmış)
emin olun ki söylediklerinizin en ufak bir parçasını bile olmayan siklerine dert edinmeyen kızlardır.
gece gece provakasyon yapasım var;

3 tane çok "taş" hatun var. öyle böyle değiller...

provakasyon dediğime bakmayın; ciddiyim.
bıyıklı olabileceklerine dair sağlam kanıtlarım var. faceten eklemiştim birini eklemez olaydım.
hepsi birer angelina, adriana, charlize güzelliğindeler.
regl olan kızlardır. ağrı çekerler, çikolata isterler, tribe girerler, aşık olup aşk başlıklarına; terk edilip eski sevgili başlıklarına yazarlar. tanım falan yaparlar arada.

iyidir iyi.
(bkz: genelleme yapmak)
(bkz: tek örnekten yola çıkarak genelleme yapmak)*

edit:ekleme
kota, internetin ruhuna aykırı diye gezinen, ayın belirli zaman dilimine denk günlerde ne bulduysa lönk diye aşerip, miğdeye indiren, evdeki çekmeceleri eti formlarla doldurup, bi nutella kavanoza tav olan akabininde kafayı gömen, hayır demeyi öğrenememiş, "babam interneti kestii" bahanesiylen saçlarını mavi siyaha boyatıp, al işte şimdi tamamdır deyip, emo olmayı seçen kızlardır.**
uludağ sözlüğe bir daha gelinse alınacak nicklerin başındaki tek tercihleri açılın ben gebeyimdir! *
Benim de aralarına dahil olacağım güzel insanlar olsa gerek.
sözlük yazarı olan, başka sözlükleri de takip eden, sözlük dışında hayatın içinde olan bir çok site okuyucusu olan bir kızı asla kandıramazsınız, laf oyununa getiremezsiniz.
sadece kandırdığınızı düşünürsünüz ama o her şeyin farkındadır.
http://inciswf.com/1302803070.swf.
kare teyzelerdir.
bizi beğenmeyen türk erkeklerine katlanan kişilerizdir biz.
sözlükte yazan erkekler dışında kalan yazarlardır.
Yakışıklı insanlar.
çirkin insanlardır güzel olan bir kaç tane bulunsada onlarda şişmandır yani güzel kız yok bu sözlükte.